Pradinis / Interjeras / Kaip sietynas gali praturtinti namų interjerą?

Kaip sietynas gali praturtinti namų interjerą?

Funkcionalios erdvės kūrimas mėgstamu stiliumi – tai ne tik tinkamų baldų ir aksesuarų pasirinkimas. Labai svarbu sureguliuoti efektyvų patalpų apšvietimą. Dėl gerų sprendimų, susijusių su šviesos šaltinio pasirinkimu, jūsų namai bus jaukūs sutemus. Beje, apšvietimas pabrėš pasirinktas patalpų zonas, jų stilių. Šiais laikais gamintojai siūlo daugybę įvairių šviestuvų, kurie puikiai tiks įvairių stilių ir dydžių kambariams. Rinkdamiesi apšvietimą nepamirškite pagalvoti apie savo ir šeimos poreikius.

Ar vis dar madingas sietynas?

Sklando gandai, kad sietynai išėjo iš mados, o visa progresyvioji žmonija perėjo prie įmontuotų lempų. Tačiau tai tikrai netiesa. Sietynas vis dar nustato galutinį kambario stilių, yra tarsi namų interjero papuošalas. Šviestuvą reikia mokėti pasirinkti: pagal apšvietimo zonos aprėptį, aukštį, dydį ir bendram dizainui tinkantį modelį.

Sietyno, kaip gražios namų detalės, vaidmuo yra svarbus, tačiau niekas nenuvertina ir pagrindinės jo funkcijos. Net jei patalpoje yra papildomų šviesos šaltinių, toną nustatys jis.

Šiuolaikiniai krištolo sietynai yra unikalus stiklo meistrų kūrinys. Patobulinta technologija, taikoma pjaustant kristalą, sustiprina nuostabią krištolo savybę – šviesos lūžimą, o pagal specialią techniką apdorotas kristalas atstumia dulkes ir nešvarumus, todėl sietynas spindi savo stebuklinga šviesa, džiugindamas savininkus.

Krištolo privalumai ir savybės

Šiuolaikiniai dizaineriai mano, kad krištolo sietynai šiandien yra pati paklausiausia interjero puošmena. Krištolo sietynas suteikia kambariui iškilmingą prašmatnumą ir vizualiai „pakelia“ lubas. Atsižvelgiant į kambario plotą tinkamai parinkto dydžio šviestuvas suteikia interjerui vientisumo ir užbaigia visą kambario apdailą.

Kaip pasirinkti sietyną pagal kambario plotą ir lubų aukštį

Renkantis šviestuvą, reikia atkreipti dėmesį į kambario matmenis. Šviestuvas neturėtų būti per mažas ir nepastebimas. Tuo pačiu metu per didelis šviestuvas gali perkrauti interjerą. Dažna klaida yra didelės apimties šviestuvų pasirinkimas žemoms luboms, kurios tokiu atveju atrodo dar žemesnės.

Kaip krištolinio sietyno šviesa veikia žmogų?

Remiantis kinų fengšui mokymu, krištolo apšvietimo prietaisas turi teigiamą poveikį žmogaus fizinei ir psichinei sveikatai. Balta krištolinio sietyno šviesa turi valomąją savybę, mėlyna stiprina, o geltona balansuoja.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top