Pradinis / Interjeras / Kaip suderinti miegamojo baldus?

Kaip suderinti miegamojo baldus?

Miegamasis yra vienas iš tų kambarių, kuriuose turėtume jaustis itin patogiai. Jame atsipalaiduojame ir pailsime, todėl svarbu, kad šio kambario baldai būtų suderinti, apgalvoti ir įrengti ergonomiškai.

Kaip įrengti patogų miegamąjį?

Miegamajame žmonės praleidžia trečdalį savo gyvenimo, todėl čia baldų išdėstymas labai svarbus. Jei jis yra gana mažas, reikia gerai apgalvoti baldų ir įrangos kiekį. Jeigu mums reikia laisvos erdvės, miegamajame patogu įrengti erdvią, praktišką spintą, kurioje bus sudėti visi reikalingi daiktai. Kitas būtinas baldas – lova, taip pat pora naktinių staliukų. Jei miegamasis yra kiek didesnis, galima pridėti komodą ar dvi, šiek tiek dekoracijų ir jau mėgautis savo miegamojo komfortu.

Vienas kambarys – daug funkcijų

Tačiau miegamasis ne visada yra vieta tik miegui. Kartais jis atlieka ir kitas funkcijas. Kaip gerai išdėstyti baldus miegamajame, kuris mums tarnautų ne tik miegui, bet ir darbui, o dažnai ir laisvalaikiui? Atrodo optimalu atskirti kiekvieną iš vaidmenų – atskira miegamojo dalis, atskira darbui skirta vieta ir papildoma pramogų erdvė. Deja, tai įmanoma tik dideliuose kambariuose. Kai yra mažesnis plotas, verta pasirūpinti lengvu kiekvienos zonos pasiekiamumu ir galimybe jas atskirti taip, kad netrukdytų kitiems tuo pat metu besinaudojantiems patalpomis. Pavyzdžiui, ilgos naktinio darbo valandos prie kompiuterio tuo metu mažiau apsunkins miegantį partnerį, jei nešiojamojo kompiuterio ekranas apšvies ne visą kambarį. Tokiuose interjeruose gali praversti įvairių rūšių pussieniai ar širmos.

Kaip išdėstyti baldus mažame miegamajame?

Mažas miegamasis yra iššūkis. Kaip jį sutvarkyti, kad jis būtų funkcionalus, praktiškas ir kartu gražus? Ar įmanoma išvengti netvarkos jausmo, nepaisant mažos erdvės? Svarbu suprasti, kad jei jums reikia pastatyti lovą, spintą, rašomąjį stalą ir komodą 10 m2 kambaryje, laisvos vietos beveik nebeliks. Tačiau dabar yra įvairių kompaktiškų, ergonomiškų baldų, pavyzdžiui, komodos su vystymo lenta, kurie erdvę leis išnaudoti maksimaliai, o ne paversti ją sandėliu.

Kuklumas ir paprastumas

Kiekvienam miegamajam svarbu parinkti atitinkamus baldus. Didelę, aukštą lovą plačiais šonais ir didžiuliu galvūgaliu reikėtų pakeisti į paprastą ir kuklią, kurios galvūgalis būtų kuo seklesnis. Panašiai ir su drabužių spinta: ji turėtų būti paprastos formos, pageidautina, su veidrodinėmis durimis, kurios vizualiai padidins kambarį. Kalbant apie interjere naudojamas dekoracijas, galima pasirinkti dar vieną veidrodį ir pastatyti jį virš komodos – tai bus puikus tualetinis staliukas ir komoda viename. Taip pat verta pasirinkti tinkamo audinio užuolaidas arba žaliuzes. Dieną vaizdas už lango optiškai padidina kambarį, o vakare užuolaidos ir žaliuzės sukuria intymią atmosferą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top