Pradinis / Grožis ir mada / Mitai ir faktai apie krūtų didinimą

Mitai ir faktai apie krūtų didinimą

Kai norisi didesnės krūtinės, geriausia ne fantazuoti, o keliauti tiesiai pas specialistą, kuris įvertins jūsų situaciją ir patars, kas geriausiai tinka. Kartais kai kurios moterys paprasčiausiai nori daugiau, nei joms reikia, tad po pokalbio su specialistu viskas tampa kur kas aiškiau.

Tokia operacija kaip krūtų didinimas yra apipinta mitais, kurie kartais gali trukdyti suprasti – kodėl tai yra gera galimybė. Juk labai gera, kad moteris pagaliau gali atrodyti taip, kaip jai labiausiai patinka.

O tikėti mitais neverta, nes visada yra paaiškinimas.

MITAS: tai yra brangi paslauga

Mitas, kad tai kainuoja labai brangiai. Kadangi šiuo metu kainas galima rasti internete, galite kur kas paprasčiau palyginti įkainius ir rinktis tą kliniką, kurios pasiūlymas labiausiai tinka. Kaina dažniausiai siekia apie 300 eurų, tačiau svyruoja priklausomai nuo daugybės smulkmenų.

MITAS: trunka ilgai

Vėlgi, ne. Dažniausiai krūtų operacija trunka iki poros valandų. O jau po poros savaičių moterys gali džiaugtis, kad jų krūtinė atrodo puikiai ir leidžia kur kas labiau savimi pasitikėti. Galima sakyti, kad tai viena paprastesnių operacijų. Žinoma, tiems specialistams, kurie yra patys geriausi.

MITAS: sunkus pooperacinis laikotarpis

Tikrai ne. Geriausiai apie laiko tarpą po operacijos gali papasakoti tos moterys, kurios ją jau pasidarė. Dažniausiai viskas yra kur kas paprasčiau, nei atrodo. Tik svarbiausia yra gera klinika, kurioje ne tik bus patikimai atliekama operacija, bet ir pasirūpinama, kad laikas po jos taip pat būtų malonus.

MITAS: ateityje nebus galima žindyti

Tikrai galima. Krūtinės didinimas nesumažina pieno gamybos, tad galite būti rami, kad ateityje pastojus krūtinės didinimas ne tik netrukdys tinkamai išnešioti vaiko, bet ir žindymas bus sėkmingas. Tik tokiu atveju reikia nepamiršti, kad gali būti krūtinės formų korekcijų, kaip ir po kiekvieno nėštumo. Tokiu atveju gali reikti pakėlimo.

MITAS: ateityje bus daug problemų, reikės korekcijų

Dažniausiai po 10-ies metų dar kartą siūloma apsilankyti pas specialistus, kurie atlieka patikras ir pažiūri, ar viskas gerai. Gali reikti korekcijos, tai yra normalu. Tačiau dažniausiai jos reikia mažesniam skaičiui žmonių, nei nereikia. Štai todėl nereikia bijoti, tik reikia gero specialisto, kuris sutvarkys smulkmenas, kurios pakito bėgant metams.

MITAS: galimas tik didinimas implantais

Tikrai ne. Šiuo metu labai mėgstamas didinimas riebalais. Dažniausiai riebalų yra paimama iš tos pačios moters, tad vienu kartu kur kas labiau patobulinamas kūnas.

MITAS: operacija yra pavojinga

Vėlgi ne. Tai yra viena dažniausiai atliekamų operacijų. Svarbiausia yra rasti gerus specialistus. Tik ieškokite atsakingai.

Kuo daugiau žinosite – tuo paprasčiau viskas atrodys ir apsisprendimas dėl didinimo bus kur kas aiškesnis. Tik reikia ieškoti specialistų, kurie gali jums ištiesti pagalbos ranką ir ne tik atlikti operaciją, bet ir suteikti visą svarbią informaciją.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top