Pradinis / Grožis ir mada / Veido tatuiruotės pašalinimas: ką reikia žinoti?

Veido tatuiruotės pašalinimas: ką reikia žinoti?

Veido tatuiruotės yra labai populiarios, tačiau tyrimai rodo, kad daugelis žmonių arba gailisi jas pasidarę, arba nori išsiaiškinti, ar jas galima pašalinti (jei vėliau apsigalvotų). Tatuiruotės šalinimas yra dažna veido procedūra.

Pexels nuotr.

Ar galima pašalinti veido tatuiruotes?

Veido tatuiruotės iš pradžių buvo ryšių, kultūros ir gedulo simboliai, o dabar tai yra stiliaus ir meno išraiška. Lazerinių technologijų pažanga leidžia daugumą veido tatuiruočių pašalinti efektyviai ir greitai, tačiau kai kurias tatuiruotes pašalinti net ir šiais laikais yra sudėtinga.

Dėl gležnos veido odos tatuiruotės šalinimas yra laipsniškas procesas, kurio metu kiekviena procedūra padeda išblukinti ir pašviesinti bet kokią esamą veido tatuiruotę. Dideles, tamsias tatuiruotes pašalinti sunkiau nei mažesnes, šviesesnes, nes labai pigmentuotos vietos pareikalaus daugiau pastangų. Šalinimo kursų trukmė taip pat gali priklausyti nuo to, kiek rašalas prasiskverbė į odos sluoksnius.

Pašalinus veido tatuiruotes tamsesnio gymio žmonėms ar turintiems sveikatos sutrikimų, gali kilti komplikacijų. Tai nereiškia, kad to neįmanoma padaryti, tiesiog reikia kruopštaus būklės vertinimo, kad būtų galima rasti geriausią sprendimo būdą. Per pirminę konsultaciją jūsų gydytojas nurodys galimą riziką ir rekomenduos tinkamiausias šalinimo galimybes.

Kaip tai atliekama?

Tatuiruotės šalinimas lazeriu – pigmento, esančio odos paviršiuje, suskaidymas, paprastai atliekamas naudojant nedidelį rankinį prietaisą, kuris skleidžia koncentruotą šviesą tatuiruotės srityje. Tai palengvina rašalo dalelių suskaidymą.

Veido tatuiruočių pašalinimas gali būti skausmingesnis nei kitų kūno dalių tatuiruočių pašalinimas, nes tarp odos ir kaulų yra mažiau riebalų.

Pašalinus tatuiruotę ant odos virš kaulo, nervai yra atviresni, o tai gali sukelti nedidelį diskomfortą. Paprastai seanso metu galima užtepti nuskausminamųjų ir vėsinančių gelių, kad procedūra būtų neskausminga.

Kaklo ir veido tatuiruotes šalinti reikia dar atsargiau, nes abiejose kaklo pusėse yra arterijų, kuriomis cirkuliuoja dideli kiekiai kraujo, taigi tai sudėtinga ir subtili sritis, kurią reikia gydyti arba tatuiruočių meistrams, arba šalinimo lazeriu specialistams.

Veido tatuiruotės pašalinimo procedūrų metu rizika visada išlieka, bet kai jas atlieka profesionalus gydytojas, rizika yra minimali.

Mikropigmentacija yra vienas iš galimų pavojų. Tai procesas, kai odai pigmentuoti naudojami netradiciniai dažai, kurių sudėtyje yra titano oksido. Titano oksidas po lazeriu reaguoja skirtingai, o tai reiškia, kad vis tiek lieka nedidelių rašalo fragmentų. Šias daleles galima pašalinti, tačiau gali prireikti tolesnio apdorojimo ir naudoti specialius lazerius.

Dėl veido procedūrų kreipkitės į Belladermą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top