Pradinis / Grožis ir mada / Kaip tinkamai paruošti veido odą svarbiai šventei?

Kaip tinkamai paruošti veido odą svarbiai šventei?

Ruošiantis svarbiai šventei, dažniausiai neapsieinama ir be makiažo, kuris dar labiau išryškina gražiausius mūsų bruožus ir leidžia tapti vakaro žvaigždėmis. Vis dėlto kartais rezultatai gali būti ne tokie, kokių tikėjomės: makiažo priemonės gali subėgti į raukšleles, paryškinti sausus odos plotus ar kitus veido netobulumus. Dėl to dažniausiai reikėtų kaltinti ne pasirinktus produktus, o odos būklę – nuo jos iš dalies priklauso, kaip pavyks veidą padengti makiažu. Prieš pradėdamos dažytis, turėtumėte įsidėmėti toliau pateiktus patarimus.

Nušveiskite odą

Dažniausiai veido šveitiklius rekomenduojama vieną ar du kartus per savaitę įtraukti į kasdienę odos priežiūros rutiną. Tačiau jei kol kas tokiomis rekomendacijomis nesivadovaujate, tokia procedūra reikėtų odą palepinti likus maždaug dviem dienoms iki svarbios šventės. Taip bus pašalintos negyvos odos ląstelės, giliai išvalomos poros, taip pat bus galima atsisveikinti su inkštirais ir kitais odos nešvarumais. El. parduotuvėje Pigu.lt veido šveitikliai stebina dideliu asortimentu – šią priemonę turėtumėte rinktis atsižvelgdamos į savo odos tipą ir jos poreikius.

Atlikite įprastą odos priežiūros rutiną

Prieš pradedant dažytis, pravartu atlikti visus įprastus odos priežiūros rutinos žingsnius. Pirmiausia veidą reikėtų nuvalyti prausikliu (kartais vietoj jo naudojamas micelinis vanduo) ir tuomet užtepti ant jo toniko. Šis produktas subalansuos odos pH ir paruoš ją kitiems produktams. Tuomet odą reikės papildomai sudrėkinti – šiam tikslui naudojami drėkinamieji veido kremai, kuriems turėtumėte leisti gerai įsigerti į odą. Visus šiuos produktus taip pat reikia rinktis atsižvelgiant į odos tipą. Galiausiai beliks pasirūpinti apsauga nuo saulės. Tiesa, jei jūsų makiažo priemonės turi aukštą SPF filtrą, šį žingsnį bus galima praleisti, tačiau jei šis filtras nestiprus, prieš makiažą reikės užtepti ir apsauginio kremo nuo saulės.

Nepamirškite lūpų ir paakių

Jautriai paakių sričiai dažniausiai netinka tie patys kremai, kaip kad likusiam veidui, todėl šia zona reikės pasirūpinti atskirai. Tam galite naudoti paakių kremus ar kaukes. Nors makiažas turėtų užmaskuoti tamsesnius ratilus ar smulkias raukšleles, anksčiau pradėjusios naudoti su šiomis ar kitomis paakių problemomis kovojančias priemones iki šventės dar turėsite galimybę padailinti šią veido sritį. Tam, kad nesuskilinėtų lūpdažis, turėtumėte užtikrinti pakankamą lūpų drėgmės lygį. Kartais šiam tikslui pasitelkiami balzamai, tačiau nesuklysite, jei pasitelksite lūpoms pritaikytą šveitiklį ar palepinsite jas specialiomis kaukėmis.

Švelniai masažuokite veidą

Teigiama, kad švelnus odos masažas gali padidinti jos apykaitą ir suteikti veidui putlumo. Nors šis žingsnis nėra privalomas, nieko neprarasite, jei pačios praktiškai išbandysite šį patarimą – galbūt būtent jo ir trūksta iki tobulo įvaizdžio. Masažuoti veidą galima ir rankomis, tačiau dar geriau pasitelkti specialius masažuoklius – tikėtina, kad juos norėsis naudoti ne tik tuomet, kai ruošitės svarbiai šventei.

Užtepkite makiažo pagrindo

Makiažo pagrindas veikia kaip apsauginis sluoksnis, kuris palaiko drėgmės lygį ir dėl to neleidžia susigadinti makiažui. Be to, naudojant šį produktą, galima apsaugoti poras nuo užsikimšimo, tad šio žingsnio neturėtumėte praleisti. Makiažo pagrindai gali būti skirtingų tipų, tad reikėtų paieškoti tokio, kuris geriausiai tinka jums. Vandens pagrindo produktai bus lengvesni, silikoniniai gerai kontroliuos blizgesį ir puikiai užmaskuos odos netobulumus – tokiomis savybėmis džiugins ir aliejais papildytos priemonės.

Pritaikiusios visus šiuos patarimus praktiškai, galėsite džiaugtis tobulai atrodančiu ir ilgai išliekančiu makiažu. Svarbu atminti, kad oda rūpintis reikėtų ne tik artėjant šventėms – jei ji bus sveika ir lygi, apie gausų makiažo sluoksnį norėsis vis dažniau pamiršti.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top