Pradinis / Renginiai, pramogos / Karnavalinė eisena Kauno senamiesčio gatvėmis

Karnavalinė eisena Kauno senamiesčio gatvėmis

Gegužės 15 d., penktadienį, 12 val. VDU Kauno botanikos sodas kviečia į karnavalinę „Augalų žavadienio“ eiseną Kauno senamiesčio gatvėmis – tokio pobūdžio eisena Lietuvoje bus rengiama pirmą kartą. Tai bus visame pasaulyje švenčiamos Tarptautinės žavėjimosi augalais dienos dalis.

Eisenos dalyviai – Kauno miesto ir rajono universitetų studentai ir mokyklų mokiniai, augalų tyrimo institucijos ir visi, pritariantys minčiai, kad augalai yra nuostabūs ir svarbūs mūsų aplinkai. Jie gamina deguonį, kuriuo kvėpuojame, maitina, rengia, gydo, teikia medžiagas gyvenamajam būstui, kuria nuostabius kraštovaizdžius, įkvepia kurti meno šedevrus. Eisenos tikslas – kauniečiams ir miesto svečiams priminti, kad augalus būtina gerbti ir saugoti.

Organizatoriai kviečia dalyvius išrinkti savo komandai patinkantį augalą iš sąrašo, pasitelkti fantaziją ir sukurti kuo išradingesnį komandinį pasirinkto augalo savybių pristatymą – rengtis karnavaliniais kostiumais arba neštis augalo pristatymui skirtas priemones, transparantus, galima šokti ar vežtis įgarsinimo priemones.

Eisena bus filmuojama, jos įrašą matys visas Tarptautinę žavėjimosi augalais dieną švenčiantis pasaulis.

Teatralizuotus augalų pristatymus vertins speciali komisija: Ponas Vazonas, direktorė Botanika, meras Alijošaitis, premjeras Bijūnavičius ir prezidentė Gegužraibaitė.

Geriausią pristatymą parengusiai komandai VDU Kauno botanikos sode 15 val. bus įteiktas specialus prizas.

Eisenos maršrutas: Kauno pilis–M. Valančiaus g.–Rotušės aikštė–Vilniaus g. iki Istorinės LR prezidentūros.

Dalyvių registracija į eiseną vyksta el. paštu kristina.muleviciene@bs.vdu.lt arba tel. 8 650 12 302.

„Augalų žavadienio“ koordinatorius – VDU Kauno botanikos sodas.

VDU

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top