Pradinis / Grožis ir mada / Kas varžysis konkurso „Mis Lietuva 2014“ finale?

Kas varžysis konkurso „Mis Lietuva 2014“ finale?

„Kodėl tarptautiniame konkurse negalėtų dalyvauti raudonplaukė arba tokia, kaip aš – rožiniais plaukais? Taip Lietuva tikrai nustebintų pasaulį, – provokuojantį klausimą konkurso „Mis Lietuva 2014“ atrankos komisijai rėžė paskutinę minutę atrankoje pasirodžiusi mergina ryškiai rožiniais plaukais. – Noriu sulaužyti gražuolės standartus ir dalyvauti grožio konkurse. Esu drąsi ir galėčiau įnešti naujų vėjų.“ Taip pareiškusi kandidatė taip pat pakliuvo į „Lietuvos ryto“ televizijos rengiamo konkurso finalininkių sąrašą.

Vos dvylika gražuolių iš trijų šimtų, atsiuntusių anketas, iškovojo galimybę siekti šių metų „Mis Lietuvos“ karūnos. „Pabo Latino“ kiemelyje surengtoje grožio konkurso atrankoje merginas vertino Benas Gudelis, Simona Starkutė, Kristina Tučkutė, Eglė Žiūkaitė ir Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė. Pretendentės į konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalą demonstravo savo išmonę, žinias, išvaizdos privalumus, kūno linijas vilkėdamos seksualius maudymosi kostiumėlius ir bandė išsisukti nuo provokuojančių komisijos narių klausimų. Verslininkas B. Gudelis nevengė merginų provokuoti. Komisijos pirmininko paklaustos, kokie yra jų galvų dydžiai ir ar nebus per didelė karūna, merginos sutriko ir negalėjo atsakyti į klausimą.

Vienai iš pretendenčių patikinus, kad jos ūgis yra 1,69 cm, tarptautinis modelis, verslininkė K. Tučkutė ir fotografijos studijos „Pix studija“ įkūrėja E. Žiūkaitė tuo nepatikėjo. Komisijos narės, nieko nelaukusios, ėmė ir išmatavo gražuolės ūgį. Pasirodo, mergina iš tiesų sakė netiesą – teigė esanti dviem centimetrais aukštesnė, nei yra iš tiesų.

„Pasitaiko, kad merginos sako neteisybę norėdamos patekti į konkursą. Dėl to kartais verta patikrinti jų pateiktus duomenis, pvz., ūgį ir apimtis. Norisi, kad daugiau merginų atvyktų į atrankas iš visų Lietuvos kampelių. Tikrai turime stulbinančio grožio merginų, bet dėl neaiškių priežasčių jos neatvyksta. Apskritai merginos buvo pasiruošusios, žinojo, ką sako ir ko atėjo į atranką“, – sakė buvęs modelis E. Žiūkaitė. Ji apgailestavo, kad iš 50 pakviestų merginų į atranką atvyko tik pusė.

Atrankos metu dalyvės turėjo atlikti keletą užduočių. Pirmoji jų – pademonstruoti savo eiseną ir fizinius bruožus. Po to – prisistatyti ir argumentuotai papasakoti, kodėl yra vertos patekti į konkurso finalą. Kitas išbandymas – vaikščiojimas su bikiniais.

„Esu labai patenkinta visomis dalyvėmis. Labai gaila, kad teko atsirinkti tik dvylika finalininkių. Džiaugiuosi, kad atrinktos merginos nesutriko ir puikiai atsakinėjo į klausimus, buvo drąsios, nuoširdžios ir atsiskleidė. Toms, kurios nepateko, linkiu nenuleisti rankų ir bandyti kitais metais“, – savo įspūdžiais dalijosi viena seksualiausių pasaulio modelių S. Starkutė.

Į finalą pateko: Diana Nižnik (nr. 25), Gintarė Misiūnaitė (nr. 23), Domantė Kelbauskaitė (nr. 14), Neda Šerniūtė (nr. 48), Inga Rimkutė (nr. 46), Reda Giedrikaitė (nr. 38), Patricija Belousova (nr. 01), Alicija Doveikis (nr. 04), Gabrielė Gutauskaitė (nr. 08), Karolina Ignatavičiūtė (nr. 09), Kornelija Jurkutė (nr. 12), Agnė Kavaliauskaitė (nr. 13).

„Lietuvos ryto“ televizijos organizuojamas konkurso finalas vyks rugsėjo mėnesį. Šių metų „Mis Lietuvos“ titulą laimėjusi gražuolė Lietuvai atstovaus pasauliniame grožio konkurse „Miss World“. Pirmosios vicemis titulą pelniusi mergina jau antrą kartą atstovaus Lietuvai konkurse „Miss Universe“.

Fotografas Ramūnas Danisevičius

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top