Pradinis / KARJERA / Kas yra SEO ir kodėl tai reikalinga?

Kas yra SEO ir kodėl tai reikalinga?

Apie SEO daugelis lietuvių dar nežino. Tai ne kiekvienam aktualu, todėl nereikia stebėtis, jog ne kiekvienas žino, ką reiškia ši santrumpa. Interneto svetainių optimizavimas reikalingas tam, kad puslapis pagal pasirinktus raktažodžius būtų iškeltas į pasirinktas pozicijas ir pritrauktų daugiau lankytojų. SEO reikalingas, kad verslas būtų matomas. Atlikus SEO optimizavimą, galima pritraukti daugiau lankytojų. Kai kuriems tai naudinga paslauga, kiti renkasi „Google“ reklamą ir negalvoja apie interneto svetainės optimizavimą.

Rinktis SEO ar „Google“ reklamą?

Interneto svetainių optimizavimas naudinga paslauga, tačiau ne kiekvienas noriai renkasi šią paslaugą. Kai kuriems atrodo, jog SEO paslaugos kainuoja brangiai, o naudos nedaug. SEO paslaugos nebrangios tuo atveju, kai pasirinkti raktažodžiai yra nekonkurencingi. Tačiau dažnai SEO paslaugos kainuoja brangiai ir mokėti reikia kiekvieną mėnesį. Daugelis nežino daug apie SEO (kas yra SEO). Rinktis paslaugas apsimoka, nes, iškėlus interneto svetainę, galima pritraukti daug lankytojų. „Google“ reklama veikia panašiu principu. Užsisakius „Google“ reklamą, interneto svetainė iš karto pakeliama į aukštas pozicijas, tačiau mokėti reikia už kiekvieną paspaudimą. Kai išnaudojamas biudžetas, interneto svetainė grįžta į poziciją, kurioje buvo prieš tai. Rinktis „Google“ reklamą apsimoka tiems, kurie paslaugas parduoda brangiai. Kartais „Google“ reklamą renkasi tie, kurie reklamuojasi skirtingais būdais. „Google“ reklama dažnai išeina brangiau nei SEO, nes reikia mokėti už kiekvieną paspaudimą.

Daugiau apie search engine optimisation skaitykite „Digital Star.

SEO privalumai:

  • Interneto svetainė aukštose pozicijose net ir tuomet, kai nebededamos nuorodos. Tai reiškia, jog net ir tuomet, kai bus nemokama SEO specialistui, interneto svetainė pritrauks daug lankytojų. „Google“ reklama skiriasi tuo, jog nustojus mokėti reikės galvoti apie kitą būdą, kuris padės pritraukti daugiau lankytojų.

  • SEO paslaugos kainuoja brangiai, tačiau kaina dažnai mažesnė nei pasirinkus „Google“ reklamą. „Google“ reklama naudinga, nes interneto svetainė iš karto iškeliama į aukštas pozicijas, tačiau kainuoti gali brangiai. Kuo aukščiau interneto svetainė, tuo brangiau kainuoja reklama. Kainuoja brangiai, nes mokėti reikia už kiekvieną paspaudimą. Per dieną gali apsilankyti daug lankytojų ir neįsigyti prekių, todėl kartais neapsimoka rinktis „Google“ reklamos ir geriau pasirinkti SEO optimizavimą.

„Google“ reklamos privalumai:

  • Norite iš karto atsidurti TOP pozicijose? Tuomet „Google“ reklama naudinga.

SEO optimizacija naudinga, nes dažniausiai kainuoja pigiau nei „Google“ reklama. Interneto svetainių optimizavimas nebrangiai pritraukia lankytojus ir leidžia uždirbti.

Straipsnis parengtas pagal „Digital Star“ SEO agentūros medžiagą.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top