Pradinis / Interjeras / Kaip papuošti kalėdinį stalą: pasijauskite kaip restorane

Kaip papuošti kalėdinį stalą: pasijauskite kaip restorane

Kaip pritaikyti stalo dekorą prie namų interjero? Kaip greitai ir be didelių pastangų papuošti šventinį stalą? Kokią staltiesę naudoti ar atgaivinti jau daug metų naudojamą staltiesę? Kur rasti stalo dekoravimo idėjų? Kyla begalė klausimų… Dekoratorės, įmonės „Stalo studija“ įkūrėjos Daivos Bublienės teigimu, iš tiesų stalo serviravimas gali suteikti daugiau malonumo nei rūpesčio, kai stalo serviravimo daiktais, derančiais tarpusavyje, pasirūpinama iš anksto, o šventinį vakarą belieka juos sudėlioti.

Prie šventinio stalo susirenka šeima, artimieji, bendraujame, dalijamės džiaugsmais ir metų įspūdžiais… Šių metų šventės daugeliui kitokios, bet vienas dalykas niekada nesikeičia – šv. Kalėdos ateina!

Nuotolinis darbas namuose, uždaryti restoranai, kavinės, taigi šiais metais dažniausiai valgėme namuose. Todėl norisi pakeisti aplinką, kurioje praleidome daug laiko. Susėsti prie jaukiai papuošto stalo, ant kurio garuoja gardūs patiekalai.

Staltiesė šventiniam stalui

Elegantiška staltiesė dar labiau sužadina apetitą ir suteikia jaukumo. Iš medvilnės audinio sukuriami gražiausi raštai, prabangiausios staltiesės, bet pažangiosios technologijos leidžia sukurti nepriekaištingas, praktiškas ir daugelio moterų mėgstamas staltieses iš kitų pluoštų.

Kaip sukurti jaukų, šiltą ir natūralumu dvelkiantį kalėdinį stalo dekorą? Smėlio spalvos staltiesė, samanų spalvos servetėlės, perrištos veltiniu snaigės žiedeliu, derinamos su ramių, pastelinių spalvų indais. Žvakių atspalvį derinkite su servetėlės spalva, kuo jų daugiau, tuo jaukesnę aplinką sukursite.

Mažas arbatines žvakutes padėliokite ant stalo tose vietose, kur atrodys tuščia, kažko trūks.

Prie servetėlių žiedų priderindami skirtingų dydžių veltinio eglutes sukursite vientisą stalo dekorą. O neatsiejama kalėdinio stalo puošmena – eglišakės, kėnio šakelės su įpintu eukaliptu ir papuoštos pušų kankorėžiukais.

Jei norisi daugiau prabangos ant šventinio stalo

Įtraukite į dekorą blizgesio ir spindesio – turimas žvakides, servetėlių žiedus, vazas. O turimą staltiesę atnaujinkite užtiesę šventinius žvilgančio audinio padėkliukus. Į vazas pamerkite eglišakių, galite įkomponuoti kitos žalumos ar spalviškai prie stalo dekoro (žvakių, servetėlių žiedų) derančių šakelių. Atspari dėmėms staltiesė gali išlikti švari iki kitų švenčių.

Kalėdos dviese namuose

Sukurkime savo šventinius namus, pasijauskime, tarsi būtume restorane. Tai padaryti padės šventinė staltiesė, alsuojanti subtilia prabanga, to paties audinio ir tarpusavyje derančio dizaino servetėlės.

Stiliaus akcentas – to paties rašto pagalvėlė. Drąsiai dėliokite skirtingų aukščių ir formų žvakes, taip stalui suteiksite gyvumo.

Kalėdiniu vainiku ar eglišakių šakelėmis papuoškite stalą, o servetėlei lengvai nugulus ant lėkštės padekoruokite ją pušies kankorėžiu.

Daugiau stalo dekoro idėjų ir reikmenų rasite:

www.stalostudija.lt 

www.facebook.com/StaloStudija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top