Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Kėdainiečiai rinks geriausią Miesto šventės datą

Kėdainiečiai rinks geriausią Miesto šventės datą

Kėdainiečiai, išsibarstę po visą pasaulį, tačiau kaskart sugrįžtantys į gimtinę, kviečiami išsakyti savo nuomonę dėl Kėdainių miesto šventės datos.

Rugpjūčio mėnesiais, kai vyksta Kėdainių miesto šventė, dar nebūna pasibaigusios mokinių atostogos, todėl miesto gimtadienio renginiuose kaip atlikėjai ir žiūrovai negali dalyvauti rajono mokyklų ir darželių vaikai. Paskutinį vasaros mėnesį tradiciškai atostogauja ir dauguma kėdainiečių, šie išvyksta ilsėtis kitur. Be to, pastaraisiais metais daug nepatogumų žiūrovams, dalyviams ir svečiams sukelia rugpjūtį varginantis karštis, todėl didžioji dalis renginių sutraukia mažiau žmonių.

Siekiama, kad Kėdainių miesto šventėje kaip meno kolektyvų nariai ir žiūrovai galėtų dalyvauti kuo daugiau kėdainiečių, ypač mokyklinio amžiaus vaikų, ir siūloma šios šventės datą iš rugpjūčio mėnesio pirmosios pusės perkelti į palankesnį laiką – birželio arba rugsėjo pirmąją pusę.

Nuomonę dėl Kėdainių miesto šventės perkėlimo rajono savivaldybės interneto svetainėje www.kedainiai.lt (E.demokratija, E. apklausos) bus galima pareikšti iki spalio 11 d.

Kėdainių r. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top