Pradinis / Interjeras / Kokie šilumos siurbliai bus geriausi?

Kokie šilumos siurbliai bus geriausi?

Daugelis šių įrenginių yra tikrai kokybiški ir sėkmingai gali atlikti savo funkciją. Tiesa, kiekvienu atveju geriausias pasirinkimas gali būti vis kitas. Vis dėlto vieno varianto išskirti neįmanoma, nes tai labai priklauso nuo būsto ypatybių. Pavyzdžiui, jeigu namas nedidelis ir jame nėra jokios šildymui reikalingos infrastruktūros, tuomet geriausias variantas būtų sistema „oras oras“ – toks pasirinkimas pareikalaus mažiausiai investicijų. Bet jeigu jau yra įrengti radiatoriai ar grindinis šildymas, tuomet galima pagalvoti ir apie kitą alternatyvą – „oras vanduo“. Dar viena alternatyva galėtų būti geoterminis šildymas, tačiau dėl brangesnio įrengimo toks variantas pasirenkamas ne taip dažnai.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis?

Ieškant tinkamiausio varianto labai svarbu beveik visos būsto ypatybės. Renkantis šildymo būdą reiktų įvertinti net tokias smulkmenas kaip langų dydis, jų skaičius bei paties namo kryptis, nes tokie veiksniai lemia natūralų šilumos praradimą. Taip pat itin svarbūs aspektai yra namo plotas ir jo energinio efektyvumo klasė, nuo to priklausys, kokio galingumo šilumos siurblių prireiks. Tai yra svarbiausias šių įrenginių parametras, į kurį vertėtų atkreipti dėmesį renkantis šią įrangą. Tiesa, norint, kad įsigyti šilumos siurbliai būtų optimalaus galingumo, prieš tai visuomet galima pasitarti su šioje srityje dirbančiais profesionaliais specialistais. Taip pat yra galimybė pasinaudoti automatinėmis skaičiuoklėmis, kurios padės atrasti tinkamiausią variantą pagal savo poreikius.

Kiek kainuos toks įrenginys?

Viskas labai priklausys nuo konkretaus pasirinkimo, nes įrangos kainos gali svyruoti nemažai. Žinoma, įrangos kainai daugiausia įtakos turės įrenginio galingumas – kuo šilumos siurbliai bus galingesni, tuo brangiau kainuos. Jei jums prireiks vieno galingiausių įrenginių, tai gali pareikalauti netgi iki dešimties tūkstančių eurų. Tačiau dažnu atveju tiek daug išleisti tikrai nereikės, nes įprasti gaminiai atsieis keletą tūkstančių eurų. Tiesa, nereikėtų pamiršti ir visų kitų jų priedų bei pačios šildymo infrastruktūros. Jeigu jos nėra, tuomet investicijos bus dar didesnės. Tačiau, norint išvengti didesnių išlaidų, gali padėti „oras oras“ sistema, kuri įrengiama labai paprastai ir su minimaliomis išlaidomis.

Partnerio turinys

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top