Pradinis / Uncategorized / Kokios smulkiosios technikos reikia kiekvienam mėgstančiam gaminti?

Kokios smulkiosios technikos reikia kiekvienam mėgstančiam gaminti?

Net jei jūsų virtuvėje yra aukščiausios klasės viryklė ir orkaitė, yra daugybė kitų prietaisų, kurie gali palengvinti maisto ruošą, praturtinti mitybos įpročius ir praplėsti gamybos galimybes, ypač šiais dalijimosi maisto idėjomis tinklaraščiuose ir socialiniuose tinkluose laikais.

Jei į jūsų virtuvę telpa tik penki nedideli prietaisai, tokie kaip virtuvės kombainai, rinkitės toliau išvardytus. Nesvarbu, ar pertvarkote virtuvę, ar įrengiate ją nuo nulio, jie yra be galo naudingi ir verti pinigų bei vietos. Tad kokie virtuvės prietaisai ir kaip gali palengvinti jūsų kasdienybę?

Maisto kombainas

Tai vienintelis įrankis, kuriuo virtuvėje galima atlikti tiek daug dalykų. 12 ar daugiau puodelių talpa yra tikrai naudinga, jei turite didelę šeimą arba norite padvigubinti ar patrigubinti produktų normą, nurodytą recepte, pagal kurį gaminate.

Maišytuvas

Tam tikras maišytuvas yra neįtikėtinai naudingas įrankis virtuvėje. Tačiau kyla klausimas, ar jums reikia stalinio maišytuvo, ar galite apsieiti su rankiniu maišytuvu. Tiems, kas turi kūdikį namuose, tai reikalingiausias prietaisas, norint sutrinti maistą iki vientisos masės.

Elektrinis maišytuvas

Yra du elektrinio maišytuvo variantai: stacionarus ir rankinis. Jei kepate daug, tikriausiai turėtumėte įsigyti stacionarų maišytuvą. Pasak žmonių, tai yra populiariausias virtuvės prietaisas aistringiems kepėjams. Trumpai tariant, tai palengvins jūsų gyvenimą.

Jei nemėgstate kepti, puikiai susidorosite su rankiniu maišytuvu – jį galėsite retkarčiais naudoti kiaušinių baltymams plakti, plaktai grietinėlei ar vientisai pyrago tešlai ruošti.

Greitpuodis

Greitpuodis nusipelno vietos kiekvienoje virtuvėje, nes pagreitina gaminimo procesą ir yra ypač naudingas, jei trūksta vietos.

Elektrinis virdulys

Elektrinis virdulys yra vienas iš tų mažų prietaisų, kurių būtinybę suprantame tik įsigiję ir pradėję nuolat naudoti. Tai daug efektyvesnis ir 10 kartų greitesnis būdas užvirti vandenį nei kaitinant ant viryklės. Jei geriate nemažai kavos ar arbatos, tikrai pajusite didelį skirtumą.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top