Pradinis / Grožis ir mada / Išsamiai apie krūtų implantus ir kaip šie parenkami

Išsamiai apie krūtų implantus ir kaip šie parenkami

Plastinė chirurgija kasmet vis labiau populiarėja, o viena iš dažniausiai atliekamų operacijų – krūtų didinimas. Naujausios technologijos, patyrę savo srities profesionalai ir aukščiausios kokybės implantai leidžia padailinti kūno linijas. Straipsnyje aptarsime implantų tipus, formas ir kaip šie yra pasirenkami.

Pexels nuotr.

Populiariausi implantų tipai

Šiandien galima rinktis iš skirtingų implantų dydžių, formų, paviršiaus tipų ir užpildų. Specialistai pastebi, kad šiandien moterys nori itin natūraliai atrodančios, vidutinio dydžio krūtinės. Vieni iš kokybiškų krūtų implantų, leidžiančių išgauti norimą krūtinės formą:

  • Polytech;
  • Mentor;
  • Motiva;
  • B-Lite.

Tai vieni pažangiausių, aukščiausios kokybės standartus atitinkančių gaminių, kurie vertinami Europoje. Šiuolaikiniai krūtų implantai leidžia jaustis komfortiškai, ypač norint užsiimti aktyvia fizine veikla. Implanto svoriui įtakos turi užpildo tipas. Implantas gali būti užpildytas silikonu arba borosilikato mikrosfera. Minėtąja medžiaga užpildyti B-Lite gaminiai yra net 30 proc. lengvesni, todėl su jais moterys jaučiasi kur kas aktyvesnės.

Implantų pasirinkimas

Pirminės konsultacijos metu su profesionaliu plastikos chirurgu aptariami keliami lūkesčiai ir įvertinama individuali situacija. Pavyzdžiui, kokia krūties forma, dydis, padėtis, spenelio išvaizda ir kiti niuansai. Tuomet plastikos chirurgas, atsižvelgęs į moters kūno proporcijas ir krūties išsivystymo laipsnį, pateikia galimas pjūvio vietas, implantų tipus, dydžius ir formas.

Implantus galima skirstyti ir pagal formas, jie skiriami į:

  • apvalius;

  • anatominius;

  • ergonominius.

Anot specialistų, dažniausiai pasirenkami anatominiai (lašo formos) implantai. Šiuos pagal galimybes renkasi net 70 proc. pacienčių. Lašo formos gaminiai leidžia sukurti itin natūraliai atrodančią krūtinę, nes didesnė gelio tūrio dalis yra apačioje. Žinoma, ne ką mažiau populiarūs ir ergonominiai gaminiai. Ergonominio implanto užpildas lanksčiai prisitaiko prie kūno padėties, todėl atkartoja natūralaus audinio savybes.

Taigi, renkantis implantus, svarbu atsižvelgti į norimą rezultatą, lūkesčius. Žinoma, didelę įtaką rezultatui turi ir pats procedūros atlikimas, todėl reikia atsakingai pasirinkti kompetentingus specialistus. Tinkamai parinkti krūtinės implantai ir kokybiškai atlikta operacija leis džiaugtis lūkesčius atitinkančiu rezultatu.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top