Pradinis / Grožis ir mada / Kokius audinius, raštus ir spalvas rekomenduojama rinktis šaltuoju sezonu?

Kokius audinius, raštus ir spalvas rekomenduojama rinktis šaltuoju sezonu?

Kad ir koks būtų metų laikas, visada norisi atrodyti gražiai, stilingai ir madingai. Apie šaltuoju sezonu madingas spalvas, raštus ir audinius pasakoja profesionali moterų aprangos stilistė Natalija Stunžėnienė.

1

Šaltuoju sezonu rekomenduojama rinktis raudonus atspalvius – nuo ryškių avietinių, ciklameninių iki šiltų. Taip pat aktuali šalta žalia. Ypač gerai atrodo šios spalvos odiniai drabužiai ir aksesuarai – avalynė, pirštinės, rankinė, skrybėlė. Garstyčių ir mėlyna spalvos taip pat madingos. Spalvos derinamos su pilka, kuri ypač puošia šį sezoną madingus drabužius. 2017 m. žiemos kolekcijose – daug gėlių ir augalų raštų, gyvūnų motyvų, tad mėgstančius kurti originalius komplektus ar derinti skirtingus raštus šis sezonas išties pradžiugins.

Dryžiai ir langeliai neišeina iš mados jau daug metų. Madingi langeliai – šachmatų lentos, tvido, Velso princo. Aktualios vertikalios, horizontalios, kombinuotos, spalvingos linijos. Tačiau svarbu prisiminti: langeliai storina, vertikalios linijos lieknina, o horizontalios pabrėžia tam tikras kūno vietas. Kuo linija siauresnė, tuo komplektas subtilesnis. 2017 m. bet kokį aprangos elementą tinka marginti taškeliais. Tai suteikia koketiškumo ir žaismingumo. Taškeliai gali būti skirtingo dydžio.

Šaltinis http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top