Pradinis / Grožis ir mada / Kokius signalus mūsų pasąmonei siunčia įvairios spalvos

Kokius signalus mūsų pasąmonei siunčia įvairios spalvos

Kiekvieno žmogaus pasąmonei spalvos siunčia tam tikrus signalus, tad kodėl to nepanaudojus savo naudai? Apie spalvų reikšmę pasakoja stilistė Natalija Stunžėnienė.

Pilka spalva sukelia rimtumo įspūdį, kuo ji tamsesnė, tuo kompetentingesnė atrodysite. Prie jos puikiai tinka šviesūs ir tamsūs atspalviai, todėl derinant drabužius mažiau galimybių suklysti.

Mėlyna spalva signalizuoja patikimumą. Ji perteikia tikrumą, korektiškumą, rimtumą. Vilkėdama šios spalvos drabužius atrodysite elegantiškai.

Juoda spalva simbolizuoja jėgą, modernumą, kūrybingumą. Ši spalva formali, nurodo laikytis atstumo, todėl jeigu jūsų tikslas − gauti nuolankumą, šios spalvos drabužių nesirenkite.

Žalia simbolizuoja pusiausvyrą ir gyvybingumą. Jausminga spalva.

Geltona − tai optimizmo spalva, naudodama ją kaip akcentą pagyvinsite komplektą.

Oranžinė – dinamiška spalva, simbolizuoja spontaniškumą, naujų idėjų kūrimą ir gebėjimą įžvelgti tik teigiamus gyvenimo dalykus. Taip pat oranžinė padeda išlaikyti savigarbą ir gerbti kitus.

Raudona – agresyvi, bet kartu ir gyvybinga spalva. Ji siejama su vadovavimu, didelėmis ambicijomis ir ryžtingumu. Gali suteikti pasitikėjimo savimi tiems, kurie yra drovūs.

Rožinė sukelia švelnumo, nekaltumo, saldumo, o kartais ir vulgarumo įspūdį.

Violetinė ir alyvinė – moteriška spalva. Ji rodo pasitikėjimą savimi ir atrodo ekstravagantiškai.

Balta spalva sukelia rimtumo ir neutralumo įspūdį. Taip pat balta spalva saugo ir drąsina, suteikdama žmonėms ramybę ir viltį susidoroti su savo liūdesiu. Be to, ji padeda išvalyti mintis, pasisemti jėgų tolesniems darbams.

Ruda spalva sukelia patikimumo jausmą, neutrali, nekrinta į akis. Padeda sukurti rafinuotumo ir elegancijos įspūdį.

http://natalijastun.com

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top