Pradinis / Aktualijos / „Kultūros naktį“ Prezidento rūmų kieme – šimtmečio scena

„Kultūros naktį“ Prezidento rūmų kieme – šimtmečio scena

Lietuvos Respublikos Prezidento rūmai ir juose įsikūręs Valstybės pažinimo centras atveria duris sostinėje vykstančiam kultūros ir meno festivaliui „Kultūros naktis“.

Šiemet Prezidento rūmų kieme – šimtmečio scena. Gerai žinomos melodijos, žymūs Lietuvos kūrėjai ir originalios užsienio atlikėjų interpretacijos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

Pirmuosius lankytojus 19 val. pasitiks nuotaikinga Mažojo Kybartų orkestro ir 20 val. prasidedanti Valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ programa, po jų sceną perims klasikinės muzikos atlikėjai.

21 val. skambės pianistės Anastasijos Šumskaitės muzika, 21.30 val. fortepijono ir saksofono programą atliks Paulius Anderssonas ir Dominykas Grigaliūnas. 22 val. japonų atlikėja Misao Hatozaki pristatys koncertą „Malda Lietuvai“, 22.45 val. į sceną žengs dainininkė Simona Liamo ir pianistė Raminta Gocentienė. 23 val. vakarą vainikuos merginų ir moterų choras „VIVA“.

„Kultūros naktį“ bus atviras ir Valstybės pažinimo centras. Visą vakarą nuo 18 iki 24 val. lankytojai galės apžiūrėti interaktyvią ekspoziciją ir dalyvauti nuo 18 val. kas valandą vyksiančiuose parodos „Nepamirštos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos“ seansuose.

Primename, kad savaitgaliais iki vėlyvo rudens visi norintieji kviečiami aplankyti Prezidento rūmų didįjį kiemą ir istorinį parką. Ansamblį galima lankyti šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 11 iki 18 val.

Visi renginiai nemokami. Daugiau nuolat atnaujinamos informacijos apie renginius ir ekskursijas rasite interneto tinklalapyje lrp.lt ir Valstybės pažinimo centro svetainėje pazinkvalstybe.lt.

Prezidentės spaudos tarnybos inf.

R.Dačkaus nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top