Pradinis / Renginiai, pramogos / Kuo nustebino Andriaus Mamontovo ir „Foje“ koncertas Vilniuje?

Kuo nustebino Andriaus Mamontovo ir „Foje“ koncertas Vilniuje?

LR_TV_KP_7

Šeštadienį sostinės „Siemens“ arenoje griaudėjęs Andriaus Mamontovo ir grupės „Foje“ koncertinį turą vainikavęs koncertas buvo didžiausias ir sėkmingiausias Lietuvos atlikėjo koncertas, kada nors vykęs Lietuvos arenose. Be to, jis tapo populiariausiu atlikėjo jubiliejinio turo koncertu.

Į koncertą „Siemens“ arenoje susirinko daugiau nei 12 tūkst. žmonių ir jis prilygo geriausiems pasaulio žvaigždžių, tokių kaip „Metallica“, Kylie Minogue, Eltonas Johnas, Lana Del Rey ir kt., koncertams.

„Andrius Mamontovas tapo pirmuoju Lietuvos atlikėju, surengusiu tokio masto koncertą sostinės arenoje. Jį stebėjo sausakimša arena, o pats pasirodymas nė kiek neatsiliko nuo užsienio atlikėjų koncertų nei techniniais sprendimais, nei efektais, nei biudžetu“, – sako bilietų platinimo bendrovės „Tiketa“ vadovas Andrius Žiauberis.

Prekyba bilietais į koncertą sostinėje truko kiek daugiau nei septynis mėnesius, vadinasi, per mėnesį į jį buvo nuperkama vidutiniškai po 1600 bilietų, nors šie nebuvo pigūs: vidutinė bilieto kaina siekė 112 litų.

A. Žiauberio teigimu, panašų kiekį žmonių į koncertą arenoje yra pavykę pritraukti tik Gyčiui Paškevičiui, tačiau bilietai į šio atlikėjo koncertą buvo pigesni, todėl ir biudžetas gerokai mažesnis. Pasak jo, A. Mamontovas įrodė, jog jau ir Lietuvos atlikėjai geba organizuoti geriausio lygio koncertus, kurių vieno biudžetas perkopia milijoną litų.

A. Mamontovo ir paskutiniam koncertiniam turui vėl susibūrusios grupės „Foje“ koncertus Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose ir Vilniuje iš viso stebėjo daugiau kaip 30 tūkst. žmonių.

Nors A. Mamontovo ir grupės „Foje“ koncertinis turas didelio dėmesio sulaukė visuose miestuose, kuriuose buvo rengiamas, tačiau paskutinis koncertas sostinėje tapo viso turo pažiba. Tai buvo paskutinė galimybė scenoje drauge pamatyti ir išgirsti legendinę grupę „Foje“.

 LR_TV_KP_4

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top