Pradinis / Šeima ir sveikata / Kuo ypatingi rankų darbo muilai iš augalinių aliejų?

Kuo ypatingi rankų darbo muilai iš augalinių aliejų?

Daugumoje šiandien parduodamų muilų yra stiprių cheminių medžiagų, gaunamų iš naftos produktų. Šios cheminės medžiagos ne tik išsausina odą, bet ir gali sukelti keletą odos problemų, tokių kaip niežulys ar bėrimai. Šiais laikais, kai daug kur yra cheminių medžiagų, reikia būti atsargiems, atkreipti dėmesį į tai, ką dedame į savo kūną ir ant jo. Rankų darbo muiluose dažniausiai naudojami natūralūs ir ekologiški ingredientai, tokie kaip žalioji arbata, eteriniai aliejai ir kt.

Kas yra rankų darbo muilas?

Kaip rodo pavadinimas, tai muilai, kuriuos muilininkai gamina atsargiai ir mažomis partijomis. Šiems muilams gaminti naudojami natūralūs ir geriausios kokybės produktai. Gryni ingredientai, tokie kaip glicerinas, eteriniai aliejai, molis ir arbata, naudojami kuriant unikalias ir natūralias formules. Jie yra švelnūs ir saugūs odai, todėl puikiai tinka dovanoms visoms progoms.

Kuo naudingi rankų darbo muilai?

Glicerinas

Yra žinoma, kad rankų darbo natūraliuose muiluose yra glicerino. Glicerinas yra natūralus odos minkštiklis, kuris padeda odai pritraukti drėgmę iš aplinkos. Būtent dėl šios priežasties glicerinas naudojamas kremuose, losjonuose ir muiluose.

Kadangi glicerinas yra muilo gamybos proceso šalutinis produktas, daugelis parduodamų muilų jo neišlaiko. O rankų darbo muiluose glicerinas išlaikomas ir naudojamas kaip natūralus odos losjonas.

Natūralūs produktai

Rankų darbo muiluose naudojami įvairūs natūralūs ingredientai, kad būtų pagaminta turtinga, unikali formulė. Visų pirma, rankų darbo muiluose naudojami gryni eteriniai aliejai, molis, augaliniai aliejai ir kūno sviestai, kuriuose gausu antioksidantų, vitaminų ir maistinių medžiagų, reikalingų sveikai odos būklei palaikyti.

Gaminant muilą dedama eterinių aliejų dėl jų aromato ir gydomųjų savybių. Kartais kartu su aliejais ir sviestais iš molio gaminami pagal užsakymą pagaminti prabangūs muilai.

Terapinės savybės

Eteriniai aliejai, sviestai ir moliai, dedami į muilą, turi tam tikrų gydomųjų savybių. Pavyzdžiui, vanilė ar levandos nuramina ir atpalaiduoja iš vidaus.

Arbatmedžių aliejus sumažina odos dėmes ir bėrimus. Jis subalansuoja odos pH ir išlaiko ją sveiką.

Rankų darbo muilas yra daug sveikesnis žmogui ir aplinkai nei komercinių prekių ženklų muilai ir prausikliai. Be to, pirkdami rankų darbo muilą iš mažų verslų, jiems padedate išlikti ir tobulėti.

Partnerio turinys

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top