Pradinis / Šeima ir sveikata / Kūrėjai sveikstančioms moterims dovanojo šypsenas

Kūrėjai sveikstančioms moterims dovanojo šypsenas

Kūryba yra Dievo dovana, kurią mes turime vertinti ir suprasti, o kūrėjų darbai turi nešti gėrį per pasaulį, šildyti širdis ir skleisti gerą energiją. Ne veltui sakoma, kad kuriantis žmogus yra laimingas ir mylintis žmogus, kuris dalijasi savo laime su visais ir savo šiluma gali ištirpdyti bet kurią suledėjusią širdį, išgydyti sunkiausią ligonį.

Akcija „Padovanok sveikstančiai moteriai šypseną“ tai tik patvirtino. Kūrėjai savo meile pasidalijo su tais, kuriems šiuo metu jos labiausiai reikia.

Kauno klinikose ir Kauno onkologijos ligoninėje besigydančioms moterims kūrėjai dovanojo savo rankų darbo dovanas.

Ši akcija jau 3-ioji, kurią organizavo Rita Pankūnienė. Pradinė akcijos idėja buvo sukviesti žmones padovanoti šypsenas moterims su „Forever Living“ produktų dovanėlėmis, tačiau jau dvejus metus prie akcijos prisijungia ir kūrėjai.

Prie akcijos organizavimo šiais metais prisijungė ir kūrėja Aušra Aušrinė („AurimDesign“). Ji jau antrus metus sergančias moteris džiugina savo kūrybos išskirtinio grožio papuošalais.

Aušra ir Rita kvietė žmones, kurie kuria moterišką grožį, prisidėti ir padovanoti sergančiai moteriai šypseną. Prie akcijos prisidėjo ir mielai savo dirbiniais pasidalijo Loreta Pankūnienė, Ji padovanojo žaliosios arbatos stiklinius indelius, dekoruotus dekupažo technika. Gina Mockutė, „Ginger&Moon“ savininkė, padovanojo savo gamybos braškinio, apelsininio ir vaisinio belgiško šokolado. Loreta Račienė su mama padovanojo šiltų alpakų vilnos siūlų kojinių. Jurgita Marc („JM nėriniai“) padovanojo savo gamybos vąšeliu nertų krepšelių su sėkmės sagomis. Ingutė Škėmaitė padovanojo šiltų savo megztų dirbinių. Jovita Černiauskaitė („Šilkinės svajos“) padovanojo tapytą šilkinį šalį. Simona Ramutytė, sveikos kosmetikos kūrėja, padovanojo natūralių lūpų balzamų. Dalia Rimkuvienė padovanojo patalynės komplektą, o žurnalo „Lietuvė“  įkūrėja Inesa Uktverienė  padovanojo visą šūsnį  žurnalų.

Prie akcijos taip pat prisijungė Rasa Visamirskienė su savo komanda ir padovanojo „Melaneucos“ produktų, bei Inga Karaliūtė su dantų pasta „Sudanta“ be fluoro.

Prie dovanėlių dalijimo prisidėjo ir Aušros dukra Gytė Navickienė, Dalia Rimkuvienė bei Moterų, sergančių onkologinėmis ligomis, draugijos „Eivena“ moterys.

Belieka tik pasidžiaugti, kad gerumo mūsų šalyje netrūksta. Iš širdies į širdį su didžiule meile.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top