Pradinis / Renginiai, pramogos / Kviečiame į „Vėjų fėją“

Kviečiame į „Vėjų fėją“

Kūrybos namučiai „Vėjų fėja“ – tai erdvė, kurioje kiekvienas gali rasti save.

• Šiokiadieniais „Vėjų fėjos“ studijoje vyksta įvairūs kūrybiniai užsiėmimai bei jogos užsiėmimai vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

• Savaitgaliais čia visi norintys gali švęsti tokias svarbias šventes, kaip gimtadieniai, mergvakariai ir t. t. Kūrybos namučiuose „Vėjų fėja“ vaikučių gimtadienius veda įvairūs personažai, tačiau jie gali atvykti ir į kitą Jums patogią vietą.

• Vasarą įvairaus amžiaus vaikai ir jaunimas kviečiami laiką leisti kaimo (Pratkūnų kaimas, Kauno rajonas) arba dienos (kūrybos namučiuose „Vėjų fėja“) stovyklose.

• Visi norintieji išbandyti savo jėgas kokioje nors naujoje veikloje arba patobulinti jau turimus įgūdžius gali registruotis į iš anksto skelbiamus vienkartinius kūrybinius užsiėmimus.

Susidomėjusieji kviečiami aplankyti kūrybos namučių „Vėjų fėja“ internetinį puslapį www.vejufeja.lt. Jame rasite išsamesnę informaciją apie čia vykdomą veiklą. Jeigu informacijos trūksta ar kilo klausimų, tada galite rinktis vieną iš trijų kelių:

1. Rašyti mums elektroniniu paštu vejufeja@gmail.com;

2. Skambinti telefonais 8 683 87 595 arba 8 615 57 907;

3. Arba tiesiog ateiti pas mus, į kūrybos namučius „Vėjų fėja“ (M. Daukšos g. 41-1, Kaunas), kur atsakysime į visus rūpimus klausimus.

Laukiame Jūsų prisijungiančių prie mūsų gražios ir laimingos šeimos!

logotipas

„Vėjų fėjos“ nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top