Pradinis / Kinas, muzika, TV / Laidos „Delfinai ir žvaigždės“ vedėja: „Į mus krypsta kolegų iš viso pasaulio žvilgsniai“

Laidos „Delfinai ir žvaigždės“ vedėja: „Į mus krypsta kolegų iš viso pasaulio žvilgsniai“

„Kasdien noriu būti geresnė, nei buvau vakar“, – su užtikrinta šypsena sako tituluota gražuolė ir radijo laidų vedėja Gabrielė Martirosianaitė, praėjusią savaitę LRT eteryje debiutavusi ir kaip televizijos laidų vedėja. Kartu su Marijumi Žiedu mergina veda pirmą kartą pasaulyje kuriamą renginių ciklą „Delfinai ir žvaigždės“, kuriuo LRT žiūrovai gali grožėtis kiekvieną penktadienį 18.45 val.

Projektas iš visų anksčiau kurtų Lietuvoje išsiskiria tuo, kad čia viską diktuoja delfinai. Per renginius niekas nežino, kaip pavyks kiekvienas pasirodymas, tad jaudulio tikrai netrūksta. Kitaip nei dirbant su žmonėmis, čia niekas negali visko sukontroliuoti iki galo. Vis dėlto Gabrielės tai negąsdina: „Džiaugiuosi, kad debiutuoju būtent šiame projekte – jis išskirtinis, toks pasaulyje išvis kuriamas pirmą kartą. Dėl to atsakomybė yra dar didesnė – į mus krypsta kolegų iš viso pasaulio žvilgsniai“, – teigia ji.

„Lietuviai yra pirmieji, kurie projektą „Delfinai ir žvaigždės“ pristatė televizijos žiūrovams. Būtent ši komanda užpildė visas praktines žinių spragas, apie kurias patys idėjos kūrėjai dar net nebuvo pagalvoję, – pasakoja Gabrielė. – Tačiau aš kviečiu visus atvykti ir į patį Klaipėdos delfinariumą – šias šviesias ir teigiamas emocijas būtina pamatyti savo akimis bei širdimi.“

Gabrielė pripažįsta, kad kiekvienas filmavimas pateikia vis naujų iššūkių. „Sudėtingiausia užduotis – savikontrolė. Kol kas tikrai sunku sugebėti valdyti jaudulį ir stresą, tuo pat metu sutelkti dėmesį į laidos eigą, greitai reaguoti į susidariusias situacijas ir dar gebėti improvizuoti“, – atskleidžia G. Martirosianaitė.

„Tačiau šalia manęs yra geriausi patarėjai – labai džiaugiuosi, kad mano partneris yra Marijus Žiedas, patyręs profesionalas, ekrane dirbantis jau daug metų. Įdėmiai klausau ir prodiuserio Lauryno Šeškaus patarimų bei pastabų. Žinau, kad mano kelias profesionalumo link dar labai ilgas… Todėl stengiuosi tobulėti kiekvieno įrašo metu“, – kalba renginio vedėja.

Parengė Ieva Elvyra Kazakevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top