Pradinis / Renginiai, pramogos / Laimės hormonus gaminusį projektą „Slim 4 Fun“ vainikavo naujas Lietuvos rekordas

Laimės hormonus gaminusį projektą „Slim 4 Fun“ vainikavo naujas Lietuvos rekordas

Tris mėnesius kartu keitusių gyvenimo būdą ir mitybos įpročius kelių dešimčių kauniečių laukė ne tik dovanos bei džiugesys atsikračius nereikalingo kūno svorio, bet ir netikėta staigmena. Jiems, dalyvavusiems laimės hormonus gaminusiame projekte „Slim 4 Fun“, teko galimybė iš arti stebėti naujo Lietuvos rekordo gimimą.

Į Kaune, Šilainių mikrorajone, veikiančią „Bernelių užeigą“ iššūkiui pasiryžę entuziastai pakviesti neatsitiktinai. Būtent šio restoranų tinklo virtuvės meistrai juos kelis mėnesius lepino sveikuoliškais, tikslų padedančiais siekti kokteiliais. Šventinį vakarą paaiškėjo ir projekto nugalėtoja – ja tapo 18,1 kilogramo atsikračiusi Aušra Simanavičienė. Būtent kokteiliai ir padiktavo naują rekordo temą – floristas Modestas Vasiliauskas šįkart pristatė iš 8 kilogramų spanguolių sukurtą suknelę. Tam prireikė 8320 uogų.

„Spanguolė yra vadinama uogų karaliene. Jos dar kartais laikomos Šiaurės citrinomis, nes turi daug citrinų rūgšties. Spanguolėse gausu organinių rūgščių, fruktozės ir gliukozės, vitamino C, B1, B2, PP, karoteno, mineralinių medžiagų: kalio, kalcio, fosforo, geležies, mangano ir gana daug jodo. Iš viso – 25 cheminiai elementai. Turi antibakterinių savybių, tinka gydyti šlapimo pūslės ir kitų šlapimo takų uždegimams. Ir tai dar ne viskas“, – vardijo floristas M. Vasiliauskas.

„Slim 4 Fun“ dalyviais nuolat buvo rūpinamasi – jiems paruošti individualūs mitybos planai, rengtos zumbos treniruotės, tikrinti kraujo rodikliai, padovanota sveikam gyvenimo būdui užtikrinti būtinų vitaminų.

Projekto sumanytojai – žinomi šokėjai Gintarė ir Tomas Slausgalviai.

„Mūsų dažnai klausia, kam viso to reikėjo – juk buvo daug rūpesčių, skirta laiko, ieškota projekto partnerių. Bet yra dalykų, kurie logiškai nėra paaiškinami. Matyt, visa tai lėmė noras dalytis laimės hormonais“, – su šypsena sakė šokių studijos „Dance 4 Fun“ steigėjas.

Atsidėkodami už kartu praleistą laiką ir motyvaciją keisti gyvenimo būdą, „Slim 4 Fun“ dalyviai taip pat ryžosi socialinei iniciatyvai – skyrė paramą gyvūnų globos įstaigai „Penkta koja“.

Loretos Kondratės nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top