Pradinis / Renginiai, pramogos / Lampėdžio ežeras vėl virs muzikine čiuožykla

Lampėdžio ežeras vėl virs muzikine čiuožykla

Šį sekmadienį, sausio 15 d., 18 val. kauniečiai su šeimomis ir draugais vėl gausiai rinksis ant čiuožykla virtusio Lampėdžio ežero. Idėjos sumanytojas ir pagrindinis organizatorius, jau antrus metus iš eilės subursiantis didelį būrį čiuožinėti mėgstančių miestiečių, – Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (KTU SHMMF) dėstytojas Vytautas Kederys.

Idėja surengti masinę čiuožyklą gimė praeitais metais. Tuomet į čiuožyklą susirinko rekordinis žmonių skaičius – apie 2 tūkst. čiuožinėtojų. Šiais metais tikimasi į renginį pritraukti dar daugiau žiemos pramogų ištroškusių kauniečių.

„Pernai renginys sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Paspaudus pirmam šaltukui pasigirdo prašymai vėl organizuoti ir atsirado pagalbą siūlančių miestiečių. Matydamas, kad niekas nesiruošia tokio renginio organizuoti ir kad poreikis tikrai yra, nutariau, kad galėčiau ir šiais metais padaryti muzikinę čiuožyklą ant Lampėdžio“, – teigė KTU dėstytojas.

„Facebook“ socialiniame tinkle pasklidusiame kvietime į renginį dalyviai jau nuo sausio pradžios aktyviai domisi čiuožykla ant Lampėdžio. Renginio organizatoriai tikisi pakartoti spalvingą Lampėdžio ežero apšvietimą ir nuotaiką pakelti didžėjaus atliekama muzika.

V. Kederio teigimu, šiais metais puikiai pasitarnavo prieš savaitę Lietuvą užklupęs šaltukas, stipriai įšaldęs Lampėdžio ežero ledą, tačiau dalyviai kviečiami būti atsargūs ir saugoti vieni kitus.

„Dalyviams primenu, kad reikia pasirūpinti savo pačiūžomis ar kitomis čiuožinėjimo priemonėmis ir pasiimti arbatos. Žinoma, ant ledo būtina elgtis atsargiai ir draugiškai“, – primena čiuožyklos organizatorius.

Sinoptikų prognozės žada visą sausio mėnesį truksiančius šaltus orus, tad užšalęs Lampėdžio ežeras vėl taps puikia gamtos sukurta čiuožykla bei mėgstama kauniečių laisvalaikio praleidimo vieta. Skambant muzikai ir šviečiant naktį įjungtoms šviesoms, Lampėdžiai turi progą trumpam tapti vienu patraukliausių miesto žiemos pramogų centrų.

KTU

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top