Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuviškos kalėdinės dovanos: kaip šiemet nudžiuginti artimuosius?

Lietuviškos kalėdinės dovanos: kaip šiemet nudžiuginti artimuosius?

Lietuvos verslai vis dar skaičiuoja COVID-19 krizės padarinius, tačiau rankų nenuleidžia. Artėjant gražiausioms metų šventėms, norime paskatinti rinktis lietuviškus gamintojus ir jų siūlomus produktus. Šiuo laikotarpiu, pasak verslininkų, ypač svarbu neprarasti pozityvumo ir galvoti ne tik apie save, bet ir apie kitą, todėl geriausia dovana mažajam verslui – pirkti jų prekę.

Rankų darbo kalėdinės dovanos

Lietuva turtinga unikalių verslų, rankų darbo gaminių bei idėjų, kurias siūlo vietos gyventojai, todėl, gerai panaršę internete, tikrai atrasite kažką nepaprasto, kas nudžiugintų ne tik Jus, bet ir Jūsų artimąjį.

Galime remti Lietuvos ūkius ir dovanoti krepšelį mūsų šalyje užaugintų produktų. Galime paremti močiutę turguje, prekiaujančią vilnonėmis kojinėmis, šaliais, pirštinėmis. Galime atskleisti lietuvišką grožį pirkdami ir naudodami Lietuvos gamintojų kosmetiką. Variantų – apstu, tereikia ieškoti. Taigi, kokios rankų darbo kalėdinės dovanos – būdas parodyti meilę brangiam asmeniui ir Lietuvai?

Medus

Gal tai ir nėra iki galo rankų darbo gaminys, nes daugiau darbo padaro bitės nei žmogus, tačiau Lietuvoje yra bitininkų, kurie siūlo įvairių medaus skanėstų. Tad bitininkai tikrai nudžiugtų, jei Kalėdoms rinktumėtės dovanoti būtent tokią staigmeną. Ja apsidžiaugtų ir vaikai, ir seneliai, ir kolegos, ir kaimynai.

Rankų darbas

Užrašas „Rankų darbas“ parodo, kiek žmogus plušėjo, kol su meile pagamino galutinį rezultatą. O gerai yra tai, kad rankų darbo gaminių lengva rasti ne tik internete, bet ir paprastame miesto turguje. Čia rasite ir močiutės megztų kojinių, ir senelio išdrožtų pjaustymo lentučių. Na, o internete pasirinkimas didelis: nuo iš natūralių medžiagų pagamintų žaislų vaikams, merinosų vilnos pledų iki keramikos dirbinių, rankų darbo papuošalų ir kt. Tad bet kuriam giminaičiui ar draugui tikrai rasite tinkančią dovaną.

Kosmetika

Galbūt sunku patikėti, bet Lietuvoje yra daugiau nei 10 itin didelių ir garsių kosmetikos gamintojų. Tarp jų ir „Uoga uoga“, „Žiedė“, „Manilla“, „VIVI“, „ODA“ ir kt. Šie gamintojai turi įvairių prekių odai: nuo dieninių ir naktinių kremų bei serumų iki priemonių kovai su akne. Tiek produktų vyrams, tiek moterims, tiek paaugliams ir net kūdikių odelėms. Tad vėlgi tarp Lietuvos gamintojų rasite sau tinkančios ir patinkančios kosmetikos.

Pažink Lietuvą

Dovanoti materialų daiktą – gerai, ypač jei tai praktiška dovana, tačiau dar geriau suteikti galimybę artimajam pažinti Lietuvą, jos kraštus ir išbandyti įvairias pramogas, todėl padovanoti kelionę, ekskursiją, kuponą pramogai ir pan. – idealus sprendimas kiekvienam nuotykių ieškotojui.

PR

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top