Pradinis / Interjeras / Lietuvių dizainerių idėjos namams

Lietuvių dizainerių idėjos namams

Dizaino salone „Interjero erdvė“ pristatomi Lietuvos dizainerių ir gamintojų modernaus dizaino gaminiai – baldai, šviestuvai, sėdmaišiai, interjero aksesuarai ir mielos, originalios dovanos. Salone rasite gausybę medžiagų baldų gamybai ir interjerui, medžiagų biblioteką, susipažinsite su netradiciniais sienų, grindų, lubų, laiptų, vidaus durų ir kitais interjero sprendimais, taip pat rasite stiklo gaminių gamintojų, baldų ir interjero projektuotojų.

„Interjero erdvė“ – draugiška aplinka kiekvienam kuriančiajam savo namus, taip pat kūrėjui profesionalui ar pradedančiajam ir visiems neabejingiems lietuviškam dizainui. Čia rengiamos parodos, lietuviško dizaino naujovių pristatymai. „Interjero erdvė“ atvira visiems!

Artėja Kalėdos. Salone siūloma kvepiančių ir šviečiančių, jaukių ir šmaikščių dovanų idėjų Jums ar Jūsų artimiesiems.

Galbūt ruošiatės aplankyti draugą užsienyje ar keliaujate į svečius? Užsukite į dizaino saloną „Interjero erdvė“ – jame rasite gausybę lietuviškų dovanų idėjų: kvapų namams, pagalvėlių, keramikos darbų, stilingų puodelių, kavinukų, padėkliukų. Dovanų idėjos kiekvienam originalios ir šmaikščios! Dovanų idėjos įkvėps gerą nuotaiką!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top