Pradinis / Renginiai, pramogos / Lietuvių inžinierių išradimas Ispanijoje – vandens ekranas, leidžiantis sukurti įspūdingus šou

Lietuvių inžinierių išradimas Ispanijoje – vandens ekranas, leidžiantis sukurti įspūdingus šou

Gyvename greito tempo pasaulyje. Išmaniosios technologijos ir įvairūs mus supantys įrenginiai jau tapo būtinomis mūsų kasdienio gyvenimo detalėmis. Turbūt jau nieko nebestebina aplink zujantys elektriniai automobiliai, daugumoje vietų pasiekiamas belaidžio interneto tinklas ar vieno mygtuko paspaudimu atrandamas įspūdingas informacijos kiekis.

Pramogų pasaulis ne išimtis. Pasitelkiant turimus techninius sugebėjimus šiuolaikiniame pasaulyje galime sukurti neįtikėtinus, žadą atimančius pasirodymus, kurie nepaliks nė vieno abejingo. Žinoma, norint žavėti savo pasirodymu, reikia pranokti konkurentus ir parodyti išskirtinumą, kuris lyg magnetas trauktų žiūrovus. Būtent tokiomis išskirtinėmis savybės gali pasigirti „Water Laser Show“ programa.

„Water Laser Show“ – tai įspūdingas lazerių technologija paremtas pasirodymas, kuris yra atliekamas ant itin smulkios vandens dalelių sienos. Tai pirmą kartą Lietuvoje pristatomas pasirodymas, kurio metu prieš žiūrovų akis atgis ne tik įvairaus dydžio grafiniai vaizdai, bet ir spalvingi, kerintys ornamentai bei ypač realistiškai atrodantys gyvūnai.

Būtent „Water Laser Show“ siūlo gana unikalų būdą susipažinti su Kanarų salų augmenija ir gyvūnija. Pasauliui vis stipriau reaguojant į gyvūnų pasirodymus cirko arenose, kuriuose jie patiria tiek fizinę, tiek psichologinę kančią, „Water Laser Show“ išreiškė aiškų požiūrį į šią problemą ir nusprendė prisidėti prie jos sprendimo.

Atsakingai dėliodama prioritetus ir stebėdama kitų pasaulio valstybių praktiką, įmonė surado būdą, kaip pasitelkus naujas technologijas sudominti vaikus bei suaugusiuosius ir apsaugoti gyvūnus nuo patiriamo diskomforto ir prievartos.

Vandens ekrane sukuriamas gyvūno atvaizdas leidžia į jį pažvelgti daug atidžiau. „Water Laser Show“ savo žiūrovams garantuoja tik aukščiausios kokybės 3D technologijas, dėl kurių ant sukurtos vandens sienos įmanoma įžvelgti net smulkiausias gyvūnų kailio detales.

Taip pat pasirodymo metu jūs galėsite girdėti tikrus gyvūnų skleidžiamus garsus ir prieš savo akis matyti natūralius gyvūnų judesius. Stengtasi kuo realistiškiau atkurti jų elgesį natūralioje aplinkoje. Būtent pasitelkus šias technologijas tampa įmanoma saugiai ir interaktyviai perteikti tai, ko niekada neatskleis cirko arenoje pasirodymą atliekantys gyvūnai.

„Water Laser Show“ – tai pramoga visai šeimai. Įspūdingos projektavimo galimybės leidžia pasirodymą atlikti daugiau nei 10 metrų aukščio ir 100 metrų pločio erdvėje. Turint tokius matmenis bei profesionaliai pritaikant technologijas, galima sukurti žadą atimantį šou, kuris kiekvieną renginio dalyvį sužavėtų ir bent trumpam laikui perkeltų į stebuklingą bei paslaptingą 3D vandens ekranų kuriamą pasaulį.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top