Pradinis / Renginiai, pramogos / „Lietuvos ryto“ televizijos sezono pristatymo renginyje žvaigždės žaidė šachmatus ant ledo

„Lietuvos ryto“ televizijos sezono pristatymo renginyje žvaigždės žaidė šachmatus ant ledo

LR_TV_Sezono_pristatymas_40„Esu laimingas žmogus – man buvo suteikta galimybė dirbti ne viename televizijos kanale. Turiu pripažinti, kad jaučiu didelę atsakomybę eidamas šios televizijos vadovo pareigas. Didelė privilegija vadovauti kanalui, kurio kokybiškas turinys neverčia raudonuoti prieš draugus. Būkite kitokie įdomūs, ne kitokie nuobodūs“, – trečiadienio vakarą Pramogų arenoje susirinkusius svečius pasveikino „Lietuvos ryto“ televizijos vadovas Linas Ryškus. Renginio metu pristatytas naujasis televizijos sezonas, kurio premjera eteryje – spalio 7-ąją.

Kviestiniai svečiai ir „Lietuvos ryto“ televizijos žvaigždės į Pramogų areną rinkosi neatsitiktinai – ko gero pirmą kartą žinomi žmonės šachmatus ant ledo žaidė viešai. Tikėtina, kad nuo šiol Arnoldas Lukošius bus žinomas ne tik kaip žurnalistas, bet ir vienas akmenslydžio lyderių Lietuvoje. Jo vadovaujama komanda žaidimą prieš kitas laimėjo užtikrintai ir užėmė pirmąją vietą.

Akmenslydis – oficialus žiemos olimpinių žaidynių sportas. Būtent ateinančiais metais Sočyje (Rusija) vyksiančias žaidynes oficialiai transliuos „Lietuvos ryto“ televizija.

Sezono pristatymo renginį pradėjo perkusininkų pasirodymas. Lyg kitokio sezono šaukliai, muzikantai svečius pasveikino legendinės roko grupės „Queen“ kūriniu „We will rock you“.

Renginį vesti patikėta moterišką žavesį ir žurnalistinį atkaklumą derinančiai informacinių laidų „Lietuva tiesiogiai“ ir „24/7“ autorei bei vedėjai Daivai Žeimytei, kanalo naujokui, humoro laidos „Žinių naujienos“ vedėjui Timūrui Augucevičiui bei premjerinės laidos apie amžinai aktualius dalykus „Viskas bus gerai“ vienai vedėjų Renatai Mikailionytei.

Svečių ovacijų susilaukė penktojo, jubiliejinio, „Lietuvos ryto“ televizijos sezono tinklelis. Net 30 informacinių laidų per savaitę parodanti televizija naujajame sezone dar labiau stiprina publicistiką.

This slideshow requires JavaScript.

Šiokiadieniais 22.00 val. prie ekranų kvies tiriamosios žurnalistikos profesionalai: pirmadienio vakarais kriminalinės dokumentikos ciklo „Nusikaltimas ir bausmė“ autorius Kristupas Krivickas prakalbins skandalingiausių nusikaltimų Lietuvoje vykdytojus, antradieniais laidoje „Patriotai“ Rūta Janutienė ir žiniasklaidos aštriadantis Tomas Čyvas gilinsis į slapčiausių politinių sprendimų užkulisius, trečiadieniais Arnas Klivečka ir jo tiesioginė politinių debatų laida „Sąmokslo teorija“, ketvirtadieniais išrengti sielą R. Janutienė siūlys „Nuogoje tiesoje“.

„Žinių naujienos“ – multitalentu save vadinančio humoristo T. Augucevičiaus laida darbo dienomis iškart po „Reporterio“. Jau šį pirmadienį debiutavusios laidos žiūrimumas kasdien pastebimai auga, o praėjusią savaitę laidos anonsai internete buvo peržiūrėti daugiau nei 40 tūkst. kartų.

Penktadienių vakarais 19.00 val. „Kitokiam pokalbiui“ kvies į televiziją sugrįžusi Aušra Kilkuvienė. Ji kalbėsis ne tik su žvaigždėmis, bet ir pripažintais savo sričių profesionalais, kurių pasiekimai – įkvepia, o ambicijos – motyvuoja.

Iškart po pasimatymo su A. Kilkuviene įsitraukti į mistiškas pasaulio paslaptis kvies aktorius Mantas Vaitiekūnas laidoje „Pasaulis X“. Pats laidos vedėjas neabejoja – viena tiesa neegzistuoja, o keistas atsitikimas bent sykį yra nutikęs kiekvienam iš mūsų.

Bene saldžiausias naujojo „Lietuvos ryto“ televizijos sezono desertas – gyvenimo būdo laida „Viskas bus gerai“ su R. Mikailionyte, Edita Užaite ir Raminta Stanaityte. Trys žavios damos jaukius namus primenančioje laidos studijoje svečius vaišins pačių ruoštais patiekalais, čia pat dėsis gumines pirštines ir sodins gėles, pagal brėžinį kirps audinį ir vietoje siųsis suknelę.

Naujajame „Lietuvos ryto“ televizijos sezone ištikimiausių žiūrovų laukia ir tradiciškai pamėgtos programos: VTB ir LKL krepšinio rungtynės, visame pasaulyje prie televizijos ekranų milijonus muzikos gerbėjų prikaustantys renginiai – „Grammy“ statulėlių teikimas ir Amerikos muzikos apdovanojimai, taip pat – vienas didžiausių mados renginių – „Victoria Secret“ šou. Jau šį šeštadienį, rugsėjo 28-ąją, 14.30 val., tiesioginė grožio konkurso „Mis pasaulis 2013“ transliacija iš Džakartos (Indonezija).

Visą sezoną „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje išskirtinai daug istorinių ir kostiuminių, įtempto siužeto kupinų, romantika persmelktų draminių serialų bei prestižiniais kino apdovanojimais įvertintų juostų.

Sezono pristatyme magijos triukus demonstravo Mantas Wizard, romantišku balsu svečius sušildė Urtė Šilagalytė, loterijoje išdalinta daugybė vertingų prizų. Vakarą užbaigė įsimintinas ugnies ir lazerių šou ant ledo.

„Lietuvos ryto“ televizija – kitokia televizija. Naujas sezonas, kupinas išsamiausios publicistikos, kitokių pokalbių ir tūkstančių pripažinto humoro, jau nuo spalio 7 dienos

Naujojo „Lietuvos ryto“ televizijos sezono pristatymo vaizdo klipas: http://tv.lrytas.lt/?id=13795823451378414817.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top