Pradinis / Sportas / Lietuvos šaulių sąjungos sporto ir technikos klubo šaulių pasiekimai Kauno stalo teniso čempionate

Lietuvos šaulių sąjungos sporto ir technikos klubo šaulių pasiekimai Kauno stalo teniso čempionate

2014 m. vasario 1 d. vyko Kauno miesto stalo teniso čempionatas. Jame dalyvavo Lietuvos šaulių sąjungos sporto ir technikos klubo šaulės Monika Kavaliūnaitė, Kristina Petkevičiūtė ir Neringa Valytė. Asmeninėse kovose geriausiai sekėsi Monikai Kavaliūnaitei. Ji kartu su kauniete Milda Slavickaite pasidalijo 3-čią vietą. Pirmųjų trijų vietų laimėtojai iškovojo teisę dalyvauti Lietuvos stalo teniso čempionate. Neringa Valytė užėmė 7-tą vietą, o Kristina Petkevičiūtė – 8-tą vietą.

Moterų dvejetų varžybose nenugalimos buvo Monika Kavaliūnaitė kartu su Kristina Petkevičiūte. Finale rezultatu 3:2 jos nugalėjo seseris Mildą ir Liną Slavickaites ir iškovojo 1-ąją vietą. Šaulė Neringa Valytė kartu su Aukse Gecevičiūte iškovojo 3-iąją vietą.

Įtemptai vyko mišrių dvejetų kovos. Čia vėl sėkmė lydėjo Moniką. Ji su Vaidu Karaliumi po atkaklios kovos finale rezultatu 2:3 nusileido Gintarei Pečkytei su Nerijumi Valucku ir iškovojo 2-ąją vietą.

Kristina su Neringa vietas į Lietuvos stalo teniso čempionatą bandys išsikovoti 2014 m. vasario 16 d. atrankinėse varžybose.

Lietuvos stalo teniso čempionatas vyks 2014 m. vasario 28–kovo 2 dienomis Joniškyje.

Labai džiaugiamasi merginų pasiekimais ir linkima sėkmės tolesniuose pasirodymuose, o Neringai ir Kristinai – patekti į Lietuvos stalo teniso čempionatą.

Parengė Lietuvos šaulių sąjungos sporto ir technikos klubo viršininkas Tomas Juraitis
Nuotraukos Lietuvos šaulių sąjungos sporto ir technikos klubo

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top