Pradinis / Aktualijos / Lietuvos šokėjai iškovojo Europos taurę

Lietuvos šokėjai iškovojo Europos taurę

Sekmadienį Georgy Kalashnikov ir Domilė Šemeškevičiūtė (Kauno „Kaspinas“) iškovojo 2023 m. WDSF Europos taurę. Rumunijos Timišoaros mieste surengtose varžybose visi Lietuvos atstovų šokiai buvo įvertinti pirmosiomis vietomis!

Jau nuo pat pirmojo turo G. Kalashnikov ir D. Šemeškevičiūtė buvo aiškūs turnyro lyderiai. Nė viena kita pora jiems nepasipriešino ir finale, nes čia ne tik kiekvienas mūsiškių šokis buvo įvertintas pirmąja vieta, bet ir visi teisėjai už visus šokius jiems skyrė tik pirmąsias vietas, išskyrus vienintelę išimtį (Rumunijos teisėjas už tango šokį).

Dėl Europos taurės iš viso varžėsi 19 porų iš tiek pat valstybių. Antroji vieta atiteko šeimininkams – šokėjams iš Rumunijos Paul Rednic ir Roxanai Lucaciu, trečioji – Lenkijos šokėjams Bartlomiejui Szkutnikui ir Agatai Brychcy. Kitas vietas finale atitinkamai išsidalijo A. Gioncada ir V. Demidova iš Italijos, I. Dobrevas ir D. Posypai iš Bulgarijos, Y. Marchenko ir P. Shkurikhina iš Ukrainos.

Šių metų WDSF Europos taurės varžybose sportininkus vertino Belgijos, Kroatijos, Serbijos, Rumunijos, Ukrainos, Vengrijos, Moldovos, Slovėnijos ir Graikijos vertintojai. Lietuvos teisėjų šį kartą nebuvo.

www.dancesport.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top