Pradinis / Aktualijos / Lietuvos šokėjai K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė – pasaulio vicečempionai!

Lietuvos šokėjai K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė – pasaulio vicečempionai!

Vilniuje pasibaigė 2021 m. pasaulio jaunių 10 šokių čempionatas. Lietuvos šokėjai Kipras Kūra ir Elzė Gintvilė Valiūnaitė jame iškovojo sidabro medalius.

Elzė Gintvilė Valiūnaitė ir Kipras Kūra. Alfredo Pliadžio nuotr.

Šeštadienio popietę prasidėjusiame turnyre startavo 31 duetas ir tiek pat valstybių. Paskutiniame – finaliniame – ture varžėsi jau tik šešios geriausios poros.

Tris kartus Lietuvos čempionai K. Kūra ir E. G. Valiūnaitė (Klaipėdos „Žingsnis“ ir Vilniaus „Ratuto“) užtikrintai antruoju numeriu pateko į finalą ir šios vietos niekam neužleido po finalinių kovų. Visi Lietuvos poros šokiai buvo įvertinti antrosiomis vietomis ir galutinėje įskaitoje jie surinko 20 taškų.

Pasaulio čempionato aukso medalius Vilniuje laimėjo Rusijos šokėjai Vladislavas Sokolovas ir Olga Borzova. Pasaulio čempionato bronza atiteko Latvijos sportininkams Ričardui Krivinčui ir Marijai Golubevai. Šių duetų šokiai atitinkamai įvertinti visomis pirmomis ir visomis trečiomis vietomis.

Jaunių II amžiaus grupės 10 šokių disciplinos pasaulio čempionato finale taip pat varžėsi Lenkijos, Italijos ir Izraelio šokėjai, jie užėmė 4-ąją, 5-ąją ir 6-ąją vietas.

Šiame pasaulio čempionate šokėjus vertino Norvegijos, Švedijos, Italijos, Baltarusijos, Latvijos, Austrijos, Vokietijos, Rusijos teisėjai. Kolegijoje taip pat dirbo Lietuvos vertintoja Dalia Vaikšnorienė.

Lietuvos sportinių šokių federacijos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top