Pradinis / Sportas / Lietuvos sportininkai jau ruošiasi pirmosioms universiados varžyboms Pietų Korėjoje

Lietuvos sportininkai jau ruošiasi pirmosioms universiados varžyboms Pietų Korėjoje

Likus dviem dienoms iki Pasaulio studentų žaidynių pradžios, universiados kaimelyje oficialiai buvo pakelta Lietuvos vėliava. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo visi į Pietų Korėją atvykę mūsų šalies sportininkai, žaidynių organizacinio komiteto nariai.

Likus paskutinėms dienoms iki pirmųjų varžybų, Lietuvos stovykloje nuotaikos pakilios, ir, nepaisydami smulkių nesklandumų dėl apgyvendinimo, visi nekantriai laukia pirmųjų kovų.

„Didžioji dalis šalies atletų jau sėkmingai pasiekė Pietų Korėją. Įsikūrėme, vyksta treniruočių procesas, ir laukiame pirmųjų varžybų. Kol kas visų nuotaikos puikios, tikimės sėkmės“, – po vėliavos pakėlimo ceremonijos teigė Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Česlovas Garbaliauskas.

Pirmieji į kovą stos krepšininkai. Jie liepos 4 dieną 11 valandą 30 minučių (Lietuvos laiku) susikaus su Prancūzijos ekipa. Tą pačią dieną startuos plaukimo ir dziudo atstovai. Sekmadienį kvalifikacinio plaukimo rungtyse jau dalyvaus pajėgiausi Lietuvos irkluotojai, o rankinio rinktinė pirmąjį susitikimą liepos 6 dieną 12 valandą (Lietuvos laiku) žais su Rusijos studentais. Lengvaatlečiai kovą dėl medalių pradės liepos 8 dieną.

„Gal nuskambės kiek arogantiškai, tačiau tikslas yra patekti į trejetą. Ankstesnėje universiadoje laimėjau bronzos medalį, dar prieš tai žaidynėse likau ketvirta. Šiais metais norėčiau palypėti dar aukščiau“, – dar prieš išvykdama į Pietų Korėją teigė lengvaatletė Eglė Balčiūnaitė.

Trečiadienio pavakarę Lietuvos stovyklą pasiekė ir liūdnų žinių. Tik atvykusi į sportininkų miestelį kojos traumą patyrė bėgikė Vaida Žūsinaitė. Ar sportininkė galės dalyvauti universiadoje, paaiškės po medicininių tyrimų, tačiau pirminės prognozės nieko gero nežada.

Prieš dvejus metus Kazanėje rengtoje universiadoje lietuviai iškovojo 6 aukso, 1 sidabro ir 4 bronzos medalius.

Lietuvos studentų sporto asociacijos inf.
LSSA nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top