Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Linksma ir soti rudens šventė Naivių kaime

Linksma ir soti rudens šventė Naivių kaime

Spalio 3 d. Naivių kaime vyko jau gražia tradicija tapusi šventė „Bulvę kepė, bulvę virė“. Ji rengiama kiekvieną rudenį bulviakasio baigimo proga. Per ją ragaujami bulviniai patiekalai, kalbama apie bulvės istoriją, jos naudingumą žmogaus organizmui.

Naivių padalinio kiemelyje jaukiai įsikūrusius svečius, saulutei šviečiant, pralinksmino ir šventę nuotaikingai pradėjo teatrališkas vaikų ir jaunimo pasirodymas, pastatytas pagal V. V. Landsbergio kūrinio „Obuolių pasakos ir kriaušių“ ištrauką „Bulvė generolė“. Po pasirodymo šventės vairalazdę perėmė vedėja bei Naivių kultūrinės veiklos administratorė Angelė Kovienė. Rudeniškai papuoštoje scenoje pasirodė Šepetos padalinio kapela „Kairabalė“ su vadove V. Mališauskiene.

Linksmoje ir sočioje šventėje surengtas konkursas – buvo renkamos skaniausios mišrainės. Nominacijų būtą tokių: „Mišrainė karalienė“, „Sočiausia mišrainė“, „Paslaptingiausia mišrainė“, „Moteriškiausia mišrainė“, „Vyriškiausia mišrainė“ ir „Rudeniškiausia mišrainė“. Medaliu ir aplodismentais apdovanota šeimininkė Rima Tumonienė už mišrainę „Rudens valsas“ – ši ir tapo šventės „Mišraine karaliene“.

http://kupiskiokultura.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top