Pradinis / Grožis ir mada / Masažo ir grožio procedūrų malonumams neatsispyrė žymios moterys

Masažo ir grožio procedūrų malonumams neatsispyrė žymios moterys

Dainininkė Viktorija Mauručaitė, ketvirtadienio vakarą dalyvaudama Kauno grožio salono „Angels“ atidaryme, sakė esanti neabejinga bet kurios rūšies masažams.

„Kai man daro masažą, nuo gerumo būna taip silpna, jog atrodo,  kad tuoj nualpsiu“, – su šypsena sakė V. Mauručaitė.

Atlikėja pripažino niekada net nesvajojusi pati išmokti daryti masažą. Tai, ką perskaitė literatūroje ar pati patyrė, ji pritaikė tuomet, kai dukros Gabrielė (18 m.) ir Angela (1,8 m.) buvo visai mažos. Lietuvos sporto universitete (LSU) mokslus krimtusi V. Mauručaitė pasakojo, jog studijų metu ji buvo supažindinta su masažo pagrindais. Tiesa, gavo daugiau teorinių žinių nei praktikos. Būtent studijuodama būsima atlikėja pirmą kartą pati pasiryškino ir plaukų spalvą. Tuomet V. Mauručaitė dar buvo brunetė. „Šviesiaplauke tapau grožio salone. Nuo to laiko pagrindines moteriškas grožio procedūras patikiu specialistams“, – sakė moteris.

Kasdienį makiažą, kaip ir daugelis dailiosios lyties atstovių, ji pasidaro pati.

Masažų mėgėja yra ir renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Ji tvirtino atsipalaidavimo procedūromis pasilepinanti visuomet, kai tik galinti. „Sau pasidarau ir vakarinį makiažą“, – patikino K. Kaikarienė.

„Angels“ atidaryme dalyvaudama verslininkė, švenčių planuotoja Inga Budrienė sakė taip pat galinti pasirūpinti ir makiažu, ir šukuosena. Tačiau, vykdama į oficialius priėmimus ar šventes, ji pasitiki ne savo patirtimi, o profesionalais.

Nuo pusiaudienio duris atvėrusiame „Angels“ grožio salone rankų ar veido masažus, naujas VIP procedūras ir kitus malonumus išmėgino ir chorų vadovė Danguolė Beinarytė, krepšininkė Iveta Šalkauskė, operos solistė Kristina Siurbytė. Saloną specialiai renginiui dekoravo „ZuZu“ namų atstovės Inga Čebatavičė ir Jurgita Urbonaitė.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top