Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Menininkė Loreta Skruibienė: „Mano gyvenimas nepaprastai spalvingas“

Menininkė Loreta Skruibienė: „Mano gyvenimas nepaprastai spalvingas“

Alytuje tęsiasi parodų maratonas – jau trečioji per savaitę. Alytaus kraštotyros muziejuje vyko jubiliejinis alytiškės menininkės Loretos Skruibienės kūrybos darbų pristatymas. Parodos eksponatai – tai kūrybinio darbo Lėlių teatre atspindys: teatrinės ir interjerinės lėlės, meniniai objektai, keletas paveikslų, meninės fotografijos su lėlių ir žmonių portretais.

„Mano gyvenimas yra nepaprastai spalvingas, ir tai bandysiu sudėti į knygą, kurioje viena ar kita forma būsite jūs visi. Esu sutikusi tikrai nuostabių žmonių, turbūt todėl ir mano gyvenimas toks spalvingas“, – parodos atidarymo metu sakė L. Skruibienė.

Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė menininkei linkėjo kūrybinės energijos, o lėlių teatrui – dar daug sėkmingų metų. „Turbūt nieko nenustebinsiu, kad Loreta man ir, manau, jums visiems asocijuojasi su lėlėmis. Išties Jūsų, Loreta, gyvenimas labai įvairus – daugybė veiklos jame telpa. Noriu nuoširdžiai palinkėti kūrybinės energijos, sėkmės. Tikimės išvysti dar daug jūsų darbų“, – sveikindama L. Skruibienę sakė V. Gibienė.

Spalvingais menininkės darbais pasigrožėti susirinko gausus kolegų ir draugų būrys. Paroda Alytaus kraštotyros muziejuje vyks iki kovo 1 d.

www.alytus.lt

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top