Pradinis / Grožis ir mada / Modelis Karolina Meschino: „Pagrindinis stiliaus akcentas – pasitikėjimas savimi“

Modelis Karolina Meschino: „Pagrindinis stiliaus akcentas – pasitikėjimas savimi“

Karolina Meschino puikiausiai atskleidžia moterišką ir elegantišką „Denim Dream“ naują rudens ir žiemos kolekciją, kurią sukūrė dizainerė Svetlana Puzorjova, įkvėpta Amy Winehouse muzikos ir tragiškos gyvenimo istorijos.

Karolina šiuo metu yra paskutinio kurso studentė Marangoni institute Milane, kurį yra baigę tokie dizaineriai kaip D. Dolce ir S. Gabbana, F. Moschino, C. Klein. Mergina studijuoja madingojo įvaizdžio formavimą ir pati svajoja kurti, kad žmonės, pamatę jos kūrybą, žinotų – tai Karolina!

„Esu lakios fantazijos, svajoklė, norėčiau per kūrybą ir madą rasti ir atskleisti save. Taip pat padėti kitiems pajusti save, savitą stilių, noriu puošti žmones. Savo viziją matau Lietuvoje, – kalba mergina. – Italijos mada labai įvairi ir mišri, Milane gyvena drąsūs žmonės. Jie mėgsta išryškėti minioje. Galima tiesiog sėdėti, gerti kavą ir stebėti žmones, tarsi nužengusius nuo podiumo, nesvarbu, ar tau 16, ar 50 metų. Tai mane ypač žavi ir įkvepia! Dievinu estetiką, noriu, kad žmonės būtų gražūs ir laimingi, o juos tokius galima padaryti atskleidžiant jų savitą stilių.“

Spintoje dominuojantys drabužiai

Mano spinta yra mano nuotaika – galima rasti visko, juk aš – moteris! Nuo vaikiško, barbiško, saldaus, rožinio, mergaitiško stiliaus drabužių ir blizgių aksesuarų iki reperiškų, didelių džinsų, apkritusių berniukiško stiliaus drabužių. Kartais renkuosi tamsesnius atspalvius, nėrinius, juodą spalvą, gotiką, o kartais – hipiškus marškinukus, romantišką, gėlėtą ilgą suknelę. Renginiams renkuosi klasikines sukneles. Jei gera nuotaika, nesijaudinu dėl to, kas ką pagalvos, apsirengiu taip, kaip tuo metu jaučiuosi! Mėgstu derinti įvairius prekės ženklus, juos maišyti.

Mėgstamiausia spalva

Rožinė visada išliks mano širdyje, tačiau kuo toliau, tuo labiau mane užkariauja tamsios spalvos. Tamsiai žalia, juoda, tamsiai raudona. Bet visada mane seks vaikiškas rožinis stilius (juokiasi).

Pagrindinis stiliaus akcentas

Pasitikėjimas savimi. Daugiausia komplimentų sulaukiu tada, kai tikiu savimi, ir nesvarbu, ką tada būnu apsirengusi – ar apkritusį džemperį, ar klasikinę suknelę. Svarbiausia – pasitikėti savimi!

Mėgstamiausias aksesuaras

Visada su manimi mano mėgstamiausias žiedas, kurį tėtis padovanojo mamai, kai aš gimiau, o mama jį atidavė man, tai brangiausia, ką turiu. Taip pat labai svarbi mano įvaizdžio detalė – visada išpuoselėti plaukai! Galiu nepasidažyti, išeiti bet kaip apsirengusi, bet plaukai visada turi būti sutvarkyti.

Didžiausias stiliaus įkvėpimas

Labiausiai mane nuo mažumės įkvepia mano mama. Kai pradėjau domėtis mada ir panirau į profesionaliosios mados pasaulį, jutau didelį įkvėpimą ir norą eiti tuo keliu. Stebiu mados pasirodymus ir atrandu kažką, kas labiausiai patinka ir suteikia daugiausia polėkio bei inspiracijos.

Didžiausia motyvacija

Labiausiai mane motyvuoja mano sekėjai. Nes suprantu, kad jiems tikrai įdomu mano nuomonė. Visada smagu patarti merginoms, ką rengtis, kokią kosmetiką naudoti. Džiaugiuosi ir jaučiuosi reikalinga, kai merginos manimi domisi ir klausia patarimo. Sekėjai mane įkvepia judėti į priekį, ieškoti stiliaus idėjų, sekti tendencijas, nuolatos veikti ir tobulėti. Tai, be abejo, labai padeda pasitikėti savimi ir drąsiai priimti sprendimus bei greitai rasti jėgų atsistoti suklupus. Dabar džiaugiuosi gyvenimu, juo dalijuosi su sekėjais „Instagramo“ socialiniame tinkle.

Batai

Sportbačiai, spalvoti.

Rankinė

Mažytės delninės arba stilingos kuprinės.

Suknelė ar kelnės

Vasarą – suknelės, o atšalus orui – kelnės. Odinės tamprės!

Mėgstamiausias derinys žiemai

Didelis megztinis ir odinės tamprės.

Darbas ir lūkesčiai

Visada smagiausia pamatyti rezultatą! Kartais, atrodo, niekas nepavyksta, verkšleni, kad tiek daug vargai, bet svarbu susitelkti į darbą ir tada ragauji savo darbo vaisius, kurie yra verti tų kančios kelių, nes jais eidama įgyju vis daugiau patirties ir kopiu į svajonę.

Karolina dar nėra tikra, ko iš tiesų norėtų. Drąsių žmonių ir drąsių jų sprendimų apsupta Milane, ji svajoja grįžti ir skleisti grožį tėvynėje. Mados pasaulis platus ir atviras visiems, todėl savo ateitį planuojanti Lietuvoje mergina puse lūpų užsimena apie savo prekės ženklą ar parduotuvę. Svarbiausia jai – kurti grožį ir dalytis juo su kitais.

Modelis Karolina Meschino

Fotografai „Fotogenijai“

Makiažas: Rūta Pakeltytė

Drabužiai: „Denim Dream“

„Denim Dream“ nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top