Pradinis / Grožis ir mada / Modelis Kristina Tučkutė: „Mūsų kraštas saugo tikrai reto grožio merginas“

Modelis Kristina Tučkutė: „Mūsų kraštas saugo tikrai reto grožio merginas“

Išrinkti gražiausias finalininkes iš pretendenčių į konkursą „Mis Lietuva 2014“ komisijos vadovui Benui Gudeliui šiemet padės Lietuvoje ir pasaulyje pripažintos gražuolės. Modelis Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė, buvusi manekenė, fotografijos studijos „Pix“ įkūrėja Eglė Žiūkaitė, mados pasaulyje išgarsėjusi Kristina Tučkutė ir vienu seksualiausių modelių pasaulyje pripažinta Simona Starkutė per savo karjeros metus pasisėmė daugybę patirties, kuria remsis ir rinkdamos kandidates didžiojoje atrankoje.

„Lietuvos ryto“ televizijos organizuojama atranka į konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalą vyks jau šį penktadienį. Dar liko kelios dienos grožio konkurso anketai užpildyti – iki liepos 17 d. Pasaulinio pripažinimo sulaukusios gražuolės ir būsimos komisijos narės ragina tai padaryti nedelsiant. O kad merginos galėtų kuo geriau pasiruošti atrankai, mados pasaulio atstovės atskleidžia, kokiais kriterijais vadovausis rinkdamos gražiausiųjų dvyliktuką.

Vienas žinomiausių šių dienų modelių Simona Starkutė nuolat keliauja po užsienio šalis, tarp jos bičiulių – daug įžymybių. Tačiau ne kartą į seksualiausių planetos modelių šimtuką patekusi moteris neslepia, kad karjerą pradėjo dėl nepritekliaus. Šiandien ji įsitikinusi, kad mūsų gyvenimas priklauso tik nuo mūsų pačių, todėl ragina merginas atkakliai siekti savo tikslų. „Sėkmės kaina yra didžiulė, ir jos niekas ant padėklo neatneš. Nesvarbu, kiek kartų suklupsi, turi atsistoti, nusipurtyti purvą ir iškėlusi galvą toliau judėti savo tikslo link, nepamiršdama, kas esi viduje. Todėl visoms merginoms linkiu atrankoje pirmiausia būti savimi, nes tik nuoširdumas, atkaklumas ir jų tikrasis „aš“ padės laimėti. O toms, kurios šį kartą netaps konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalininkėmis, linkiu nenuleisti rankų ir išbandyti save kitose srityse“, – sako S. Starkutė.

Eglė Grėbliauskaitė-Tursienė tikina, kad jai dalyvavimas atrankos komisijoje – atsakingas uždavinys, ir atskleidžia, kokias merginas vertins palankiausiai. „Visų pirma mergina turi būti drąsi lyderė, be abejonės, protinga. Ji turi būti graži tiek išore, tiek vidumi. Labai svarbus dalykas – mokėti panaudoti visuomenės dėmesį. Juk mergina, atstovausianti Lietuvai pasauliniame grožio konkurse, yra svarbus žmogus. Manau, yra svarbu ne tik tapti pripažinta gražuole, bet ir imtis iniciatyvos visuomeninėje veikloje. Turint „Mis Lietuvos“ titulą galima nuveikti labai daug naudingų visuomenei dalykų“, – sako E. Grėbliauskaitė­Tursienė, pati prisidedanti ne prie vienos socialinės veiklos.

Atrankos komisijos narėms antrina buvęs modelis Eglė Žiūkaitė: „Svarbu, kad mergina turėtų tvirtą savimonę, vidinę drąsą, ištvermę, siektų tobulėti. Žinoma, kad svarbiausi kriterijai grožio konkurse yra fiziniai bruožai, gracija ir elegancija. Tačiau taip pat būtina atkreipti dėmesį į kandidatės vidinę kultūrą, pagarbą aplinkiniam pasauliui ir žinių troškimą.“

Garsus modelis Kristina Tučkutė teigia, kad konkurse „Mis Lietuva 2014“ svarbiausia įvairovė: „Norėčiau surinkti merginų grupę, kurios tarpusavy skirtųsi ir suteiktų galimybę Lietuvos žiūrovams pamatyti įvairaus tipažo merginų. Atrankoje norėčiau matyti merginas iš visų Lietuvos kampelių. Esu įsitikinusi, kad mūsų kraštas yra iš tų, kurie saugo tikrai reto grožio merginas. O joms reikia tik mažos pagalbos išplaukti į šviesą.“

Atranka į konkurso „Mis Lietuva 2014“ finalą vyks šį penktadienį. Kurios anketas užpildžiusios merginos kviečiamos į atranką, pretendentės sužinos asmeniškai elektroniniu paštu arba telefonu. Iki atrankos dar liko kelios dienos, tad norinčiosios dalyvauti didžiausiame grožio konkurse Lietuvoje dar gali pildyti anketas iki liepos 17 d. adresu http://balsavimai.lrytas.lt/mislietuva2014/.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top