Pradinis / Renginiai, pramogos / LRT žaidime – galimybė laimėti kelionę aplink pasaulį

LRT žaidime – galimybė laimėti kelionę aplink pasaulį

Jau šį rudenį naująjį LRT sezoną Arūnas Valinskas žada pradėti su trenksmu, pristatydamas Lietuvoje dar neregėto masto intelektinį žaidimą, kurio nugalėtojas gaus kelionę aplink pasaulį. Staigmenos laukia ne tik tų, kurie pasiryš dalyvauti žaidime ir varžytis dėl šio prizo, bet ir tų, kurie jį stebės.

„Bus įdomu, gudru, šmaikštu ir, žinoma, azartiška! LRT eteryje vartus atvers nauji rūmai proto ir žinių karaliams“, – teigia TV eterio vilku vadinamas A. Valinskas.

Pramoginių informacinio pobūdžio televizijos žaidimų Lietuvoje pradininkas kol kas neatskleidžia, kaip vadinsis naujasis projektas, o ir antrąjį laidos vedėją šiandien dar palieka paslaptyje. Tačiau atskleidžia, jog organizacinė projekto komanda didesnė, nei įprasta, o projekto klausimų redakcinė grupė atrinkta itin kruopščiai ir atsakingai. „Tai bus savotiška intelektinė žaidimų daugiakovė, kurios finale bus išrinktas sumaniausias dalyvis, o jam bus įteiktas visų laikų svajonių prizas – kelionė aplink pasaulį!“ – atskleidžia po paslapties uždanga naująjį projektą laikantis Arūnas Valinskas.

LRT inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top