Pradinis / Grožis ir mada / Modelis Simona Starkutė pristato savo kurtą laisvalaikio drabužių kolekciją

Modelis Simona Starkutė pristato savo kurtą laisvalaikio drabužių kolekciją

Modelis Simona Starkutė savo gerbėjams turi džiugių naujienų – pristato prekės ženklo „SbyS“ laisvalaikio drabužius, išsiskiriančius patogumu, jaukumu, funkcionalumu ir nepriekaištinga kokybe.

S. Starkutė neslepia, kad būnant trisdešimties šiek tiek sumažėja modelio darbo pasiūlymų, o sėdėti ramiai ji nėra pratusi. Vadinti savęs dizainere modelis neskuba. Drabužių kūrimas Simonai – širdžiai miela veikla, savęs realizavimas.

Kartu su „SbyS“ prekės ženklo sumanytoja fotosesijoje įsiamžino vienas garsiausių Lietuvos kovotojų Sergejus Maslobojevas. Kodėl moteris nenorėjo, jog kartu pozuotų profesionalus modelis? „Kadangi pati esu aukšta, šalia manęs turėjo būti išvaizdus, pasportavęs, tvirtas vyras. Profesionalūs modeliai dažnai būna per daug liekni. Esu reikli, žinau, kas yra gražu, kaip viskas turi atrodyti. Nenusivyliau savo sprendimu – Sergejus savo pareigas atliko puikiai, neturiu jokių priekaištų“, – šypsosi S. Starkutė.

Simona idėją kurti drabužius, skirtus laisvalaikiui, įgyvendino per mėnesį. Tiesa, sėdinčios prie siuvimo mašinos moters neišvysite. Ji yra prekės ženklo idėjų sumanytoja. Visus su siuvimu, konstravimu susijusius darbus atlieka kruopščiai atrinkta profesionalų komanda – kiekvienas daro tai, ką sugeba geriausiai.

Simona džiaugiasi, kad jau dabar susidomėjimas drabužiais yra nemažas. Klientai galės rinktis aprangą iš kokybiško veliūro arba trikotažo. Drabužiai – įvairių pilkos spalvos atspalvių. Laisvalaikio apranga gali būti puošta ornamentais, aplikacijomis, „Swarovski“ kristalais.

Modelis visada palaikė mūsų šalies amatininkus, todėl viskas yra siuvama Lietuvoje. Medžiagos taip pat yra perkamos iš lietuvių verslininkų. Pasak Simonos, tik tokiu būdu ji gali garantuoti kokybišką prekę. „SbyS“ džemperiai gali būti derinami prie džinsų, odinių kelnių. Tai drabužiai, kurie tiks tiek pajūrio kurorte, tiek vaikštant mieste.

„Kiekvienam žmogui ateina tam tikras laikotarpis, kai norisi naujų vėjų, pokyčių gyvenime. Gal mano trisdešimtmetis yra šioks toks lūžis… Norėjau naujos veiklos, kuri būtų suderinama su modelio darbu. Esu įpratusi dirbti ir užsidirbti. Nesu iš tų žmonių, kurie viską gavo ant lėkštutės. Viską užsidirbau ir nusipirkau pati. Žinoma, esu realistė ir žinau, kad drabužių kūrimas nebus mano verslas, garantuojantis dideles pajamas. Tačiau visada yra malonu matyti, kad kažką džiugina tavo sumanymai“, – atvirauja Simona ir tikisi, kad jos kurti laisvalaikio drabužiai atras kelią į lietuvių širdis ir spintą.

Pirmą kartą Simonai fotosesijoje teko būti tiek užsakove, tiek modeliu, tiek fotosesijos režisiere. Manekenė džiaugiasi, jog kartu dirbo tikra profesionalų komanda. Fotosesiją įamžino kaunietis fotografas Nerijus Šabanauskas, stilistė Karolina Švobienė buvo atsakinga už modelių stilių, Jolanta Mušauskienė atliko nepriekaištingą makiažą, o Viktorija Novotorovaitė pasirūpino modelių plaukais. Fotosesijos vaizdo klipą sukūrė Paulius Čilinskas.

Nuotraukos Nerijaus Šabanausko

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top