Pradinis / Knygos / Murkianti spalvų terapija

Murkianti spalvų terapija

Murkianti spalvų terapijaPasitelkite kūrybingumą ir pabėkite nuo streso! Sekite paskui paslaptingąsias kates į magišką kūrybinės laisvės pasaulį!

Katės – ypatingi gyvūnai, kurių artimą draugystę su žmonėmis vis dar gaubia paslapties šydas. Ne veltui jau seniausiais laikais tikėta magiška kačių aiškiaregyste, šeštuoju pojūčiu, ryšiu su anapusiniu pasauliu, gebėjimais jausti žmonių ir aplinkos energetiką. Be to, katės stebina nevaržoma laisve ir besąlygiška meile gyvenimui!

Mokykitės iš kačių laimingo gyvenimo dėsnių ir visapusiško atsipalaidavimo meno, spalvindami įspūdingus šių mistiškų gyvūnų piešinius! Taip ne tik puikiai pailsėsite, išsivaduosite iš streso, bet ir sugrąžinsite savo gyvenimui kasdienės rutinos fone primirštą kūrybos teikiamą džiaugsmą.

Meno terapija – tai visame pasaulyje sparčiai populiarėjančios spalvinimo knygos suaugusiesiems. Spalvinimas nuramina smegenų dalį migdolą (lot. amygdala), kuri kontroliuoja mūsų emocijas bei stresą, todėl jaučiamas atsipalaidavimas, pagerėja gebėjimas susikaupti bei nuotaika, lavinami motoriniai įgūdžiai, vaizduotė, kūrybinis mąstymas, netgi įveikiama nemiga.

Suteikite gyvybę įspūdingiems kačių piešiniams ir pajauskite meno terapijos – naujosios meditacijos – teikiamą gilų atsipalaidavimo pojūtį!

Dovanokite savo kūrinius kitiems!

Pradžiuginkite Jums brangų draugą, šeimos narį ar kolegą itin asmeniška ir originalia dovana! Nuspalvinkite pasirinktą piešinį ir sukurkite iš jo unikalų atviruką, vienetinį skirtuką ar dailiai įrėmintą paveikslėlį – ši Jūsų rankomis sukurta dovana tikrai išreikš nuoširdžiausius jausmus ir gražiausius linkėjimus.

Knygą rasite čia: https://www.knygos.lt/lt/knygos/murkianti-spalvu-terapija–pasitelkite-kurybiskuma-ir-pabekite-nuo-streso/

„Obuolio“ leidyklos inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top