Pradinis / Renginiai, pramogos / Mylimajai pasipiršo šokinėjančių delfinų fone

Mylimajai pasipiršo šokinėjančių delfinų fone

Piršlybos – neabejotinai viena svarbiausių dienų kiekvienos poros gyvenime, o iš vyrų ji reikalauja ir nemažai drąsos. Staigmenas mėgstantis klaipėdietis Jevgenijus pasirūpino, kad jo mylimoji Julija šios dienos nepamirštų niekada: prireikus apie ją jai galės priminti ir visi Klaipėdos delfinariumo lankytojai bei renginių ciklo „Delfinai ir žvaigždės“, kurį rodo LRT televizija, žiūrovai.

„Nesitikėjau nieko ypatingo – Jevgenijus man tik pasakė, kad turiu penkias minutes susiruošti, nes tuoj važiuosime žiūrėti pasirodymo į delfinariumą“, – braukdama ašaras delfinariume atskleidė laiminga būsimoji nuotaka. Nieko neįtarianti moteris su mylimuoju nugalėjo loterijoje, ir renginio „Delfinai ir žvaigždės“ vedėjai Marijus Žiedas bei Gabrielė Martirosianaitė pakvietė juos ant scenos paglostyti delfinų. Tačiau netrukus prasidėjo fantastiškas būrio šokėjų ir delfinų pasirodymas, jį vainikavo Jevgenijaus piršlybos.

„Visada norėjau padaryti ką nors nestandartiško, o kai pasitaikė tokia proga, negalėjau jos praleisti“, – atskleidė vyras. „Tą dieną išvis negalėjau atsigauti, – susijaudinusi pasakojo būsima nuotaka. – Maniau, bus eilinė diena. Vėliau delfinariume nudžiugau, nes pamaniau, kad loterijoje laimėjome kokį nors prizą… Pasirodo, apie Jevgenijaus planus žinojo ir grupė mūsų draugų, kartu atvykusių į delfinariumą. Šaunuoliai, kad visi sugebėjo išsaugoti paslaptį!“

Laiminga pora vestuves tikisi atšokti vasarą. Kaip atrodo pasakiškos piršlybos iš vandens šokinėjančių delfinų ir šimtų plojančių žiūrovų akivaizdoje, LRT televizijos žiūrovai galės išvysti jau šį penktadienį.

Ieva Elvyra Kazakevičiūtė

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top