Pradinis / Lietuviai svetur / NORVEGIJA. Lietuviškos muzikos vakaras Rogalande

NORVEGIJA. Lietuviškos muzikos vakaras Rogalande

Spalio 8 dieną Hommersako mieste, „Riska Grenahuset“ salėje, jau antrą kartą buvo surengtas Lietuviškos muzikos vakaras. Renginį organizavo Rogalando lietuvių bendrijos valdybos narys Julius Miltenis, Ramūnas Tarvydas ir Ingrida Bybartaitė.

Kaip ir pernai, renginiui buvo labai kruopščiai pasiruošta. Apgalvotos ir išanalizuotos detalės: nuo salės papuošimo iki žmonių išvežiojimo. Sukurtas plakatas bei keli reklaminiai filmukai. Labai išradingai ir kūrybiškai socialiniame tinkle „Facebook“ tautiečiai buvo kviečiami ateiti su tautišku akcentu. Rasta daug rėmėjų ir įsteigta loterijos prizų.

Salę puošė Lietuvos valstybinė, istorinė ir Rogalando lietuvių bendrijos vėliavos. Žengiantys į salę mielai pozavo prie renginio plakato. Dalyviai galėjo nebrangiai nusipirkti gėrimų ir užkandžių. Specialiai šiam renginiui buvo atvežta ir paruošta šviesos ir dūmų efektų. Muzika rūpinosi Saulius Žemgulys. Į renginį atėjo ir svečių užsieniečių, panorusių pasižiūrėti, kaip lietuviai linksminasi, ir kartu pasilinksminti.

Renginio vedėjas Ramūnas sveikino visus atvykusius ir, pristatęs vakaro programą, paminėjo išskirtinę progą – šio renginio vienų metų gimtadienį. Ta proga pakvietė įjungti šviesos efektus Julių, įdėjusį daugiausia jėgų ir atsakomybės ruošiantis šiam renginiui.  Vedėjas akylai sekė aktyviausiai šokančius ir įvertindamas bei skatindamas dovanojo rėmėjų įsteigtus prizus. Vyko sportinės pramogos. Vaikinai ir merginos varžėsi ištiestose rankose laikydami svarmenis – kuris ilgiau išlaikys. Buvo renkamos geriausiai šokančios poros ir apdovanoti nugalėtojai.

Visus džiugino gyvai atliekamos Raimondo Rusecko ir Justinos Marcinkevičiūtės dainos. Vyko dainų spėjimo loterija. Visų loterijos dalyvių laukė rėmėjų prizai. Artėjant vidurnakčiui, buvo minimas renginio pirmasis gimtadienis. Pasveikinti buvo ir neseniai šventusieji bei artimiausiu metu švęsiantieji jubiliatai. Jie buvo pavaišinti šampanu ir ta proga Ievos Bilevičiūtės iškeptu dideliu tortu, papuoštu geltonos, žalios ir raudonos spalvų puošiniais. Tortu buvo kviečiami pasivaišinti ir visi dalyviai.

Renginyje talkino nemažai žmonių. Ingrida labai džiaugėsi, kad rėmėjai buvo geranoriški ir labai entuziastingai sutiko paremti. Žinoma, ir renginys pasitarnavo vietiniams lietuviams verslininkams. Vyrai kirposi, moterys darėsi šukuosenas ir kitas grožio procedūras vietinių lietuvių salonuose. Renginio organizatoriai dalį surinktų lėšų dovanojo Rogalando lietuvių bendruomenei – lietuvių vaikų ir laisvalaikio centrui „Draugystė“.

Zenonas Mačiulaitis

Nuotraukos Pauliaus Sakio ir Martyno Baranausko

 

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top