Pradinis / Grožis ir mada / Žinomos moterys pristato naujausias makiažo tendencijas

Žinomos moterys pristato naujausias makiažo tendencijas

Naujausias makiažo tendencijas pristatančioje fotosesijoje modeliui Solveigai Mykolaitytei teko netikėtai sunki užduotis – prieš menininkės Evelinos Šumilovaitės fotoobjektyvą „priversti“ pozuoti mielus pūkuotus triušiukus.

„Regis, argi sudėtinga? Paimi gyvūnėlį į rankas, paglostai ir nuotrauka – tobula! Bet… Solveigai teko gerokai pavargti su įnoringaisiais fotosesijos modeliais“, – sakė idėjos sumanytoja, Europos čempionė nuotakų makiažo kategorijoje Irma Baltrušaitienė.

Anot jos, nuotaikinga fotosesija vyko Kaune, Kleboniškio miške. Specialiai į ją iš veislyno buvo atgabenti šeši skirtingo amžiaus triušiukai. I. Baltrušaitienė su šypsena pasakoja, jog fotosesijos komandai šįkart daugiau dėmesio teko skirti ne pagrindinei nuotraukų herojei, o jos „partneriams“. Tam, kad triušiukai neišsibėgiotų, buvo paskirti net du būtent juos prižiūrėti turintys žmonės.

„Pūkuotukai vis įsisukdavo į Solveigos drabužius ir iš suknelės klosčių nenorėdavo išlįsti. Tik tokiais atvejais įsitikini, kiek tenka stengtis dėl vieno išskirtinio kadro“, – su šypsena pasakojo makiažo meistrė.

Jos įsitikinimu, mieli gyvūnėliai padėjo pabrėžti tai, kas šį sezoną yra bene ryškiausias makiažo akcentas, – tamsiai raudonos spalvos lūpas. Triušiukai, pašnekovės teigimu, tapo ir šiemet itin akcentuojamo natūralumo simboliu. Rudenį ir žiemą bus madingas tas makiažas, kuris „kategoriškai“ nemodeliuos veido bruožų bei jų neakcentuos.

Grožio konkursų teisėjos, dėstytojos, televizijos projektų vizažistės I. Baltrušaitienės inicijuotoje fotosesijoje įsiamžino ir modelis Deimantė Andriuškaitė bei sportinių šokių čempionė, tituluota gražuolė Aušra Paškauskaitė-Majauskienė.

Evelinos Šumilovaitės nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top