Pradinis / Lietuviai svetur / NORVEGIJA. Susitikime su E. Mildažyte ir A. Bumblausku Oslo lietuviai sėmėsi Lietuvos istorijos žinių

NORVEGIJA. Susitikime su E. Mildažyte ir A. Bumblausku Oslo lietuviai sėmėsi Lietuvos istorijos žinių

Kovo 19 d. Oslo lietuvių bendruomenė laisvės dieną Kovo 11-ąją atšventė kartu su svečiais iš Lietuvos – istoriku prof. Alfredu Bumblausku ir žurnaliste Edita Mildažyte. Renginys vyko Lietuvos ambasadoje Osle ir sausakimšai užpildė visą erdvę.

Paskaita, vėliau virtusi diskusija, apėmė tris svarbiausias Lietuvai datas: vasario 16, kovo 11., liepos 6 d. Nepaprastai dinamiškas profesoriaus pasakojimas su gyvais vakaro vedėjos E. Mildažytės intarpais, komentarais kiekvieną galėjo įkvėpti labiau pasidomėti Lietuvos istorija ir atrasti daug dar nežinomų faktų.

Vienybės ir bendrumo jausmas dar sustiprėjo, kai neseniai susikūręs lietuvių choras „Marios“ užtraukė dainas ir salė suošė dainuoti drauge.

Gyvos ir įdomios diskusijos tęsėsi po oficialios renginio dalies.

Kovo 19 d. svečiai apsilankė Oslo lietuvių bendruomenės lituanistinėje mokykloje „Gintaras“. A. Bumblauskas vyresniems vaikams vedė pamoką Lietuvos istorijos tema, o Edita Mildažytė linksmai bendravo su mažaisiais.

Edita Mildažytė padovanojo bendruomenei savo knygą „Susitikimas su Lietuva“. Ji liko ambasadoje ir bus prieinama visiems užsukusiems, taip pat primins apie šį nuotaikingą ir turiningą susitikimą.

Oslo lietuvių bendruomenės informacija

Sauliaus Pagojaus nuotraukos

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top