Pradinis / Renginiai, pramogos / Norvegijoje gyvenantis lietuvis mylimąją nustebino pasipiršdamas prie aukščiausio Baltijos šalyse akvariumo

Norvegijoje gyvenantis lietuvis mylimąją nustebino pasipiršdamas prie aukščiausio Baltijos šalyse akvariumo

Norvegijoje gyvenantis iš Kupiškio kilęs Aivaras Steponavičius, grįžęs atostogų į gimtinę, po aštuonerių metų draugystės nusprendė pasipiršti savo mylimajai Linai. Socialiniame tinkle „Facebook“ pamatęs prieš beveik dvejus metus vykusią jausmingą sužadėtuvių akimirką šalia prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ akvariumo, jaunuolis iškart pradėjo ruoštis piršlyboms. Mergina nesitikėjo, kad šis grįžimas į Lietuvą taps toks ypatingas.

„Nors mėgstu pasvajoti apie jausmingas akimirkas, dažniausiai šios idėjos lieka neįgyvendintos. Todėl šįkart nuspendžiau, kad turiu sugalvoti, kaip nustebinti būsimą žmoną Liną. Užsienio portaluose radau begalę filmuotos sužadėtuvių medžiagos, labiausiai įstrigo sužadėtuvės šalia akvariumų. Tada kilo mintis pasipiršti „po vandeniu“. Pradėjęs galvoti, kur surengti šią staigmeną, prisiminiau „Megos“ akvariumą, todėl kreipiausi į jo narus ir administracijos darbuotojus. Šie džiaugėsi prisidėdami prie romantiškos idėjos įgyvendinimo“, – pasakojo A. Steponavičius.

Prieš dvi savaites pradėjęs ruoštis šiam svarbiam įvykiui, vaikinas susitarė su akvariumą prižiūrinčiais narais, kad jie paners po vandeniu ir iškels plakatą su užrašu „Linute, ar tekėsi už manęs?“.

Suderinęs pasipiršimo detales su narais, Aivaras pakvietė būsimą sužadėtinę į prekybos centre įsikūrusį kinų ir japonų virtuvės restoraną pavakarieniauti. Nesukeldamas įtarimų, jis suplanavo pasipiršimo eigą. Ją žinojo tik jis ir narai.

„Apie būsimas vestuves nesame kalbėję, nors kartu esame jau beveik aštuonerius metus. Manau, ši sukaktis yra puiki proga pasipiršti ir įsipareigoti kartu kurti šeimą“, – teigė dvidešimt aštuonerių metų Aivaras, ketverius metus su vienmete sužadėtine gyvenantis Norvegijoje.

Atvykę į „Megą“ abu jaunuoliai nukulniavo į antrąjį aukštą. Čia buvo rezervavę staliuką, iš kurio atsiveria visas akvariumo grožis. Specialiai merginą pasodinęs nugara į akvariumą, vaikinas laukė narų ženklo – po vandeniu iškelto plakato su jau minėtu užrašu. Pamatęs narus akvariumo viduje su specialiai pagamintu plakatu, skirtu jo merginai, Aivaras pasiūlė Linai pažvelgti į akvariumą, o pats virpančiomis rankomis iš marškinėlių kišenės traukė sužadėtuvių žiedą. Lina keliskart sukosi į akvariumą ir į sužadėtinį, kol suprato, kad klausimas akvariume yra skirtas jai. Tada neabejodama ištarė „taip“. Atšokti savo vestuves sužadėtiniai planuoja kitą vasarą Lietuvoje.

Tai buvo antrosios piršlybos „Megoje“. Prieš dvejus metus Kaune gyvenantis elektros sistemų specialistas Andrius Padegimas savo sužadėtinei Ievai taip pat surengė jausmingą reginį prie aukščiausio Baltijos šalyse akvariumo. Jaunuolis savo išrinktajai pasipiršo ketverių metų draugystės sukakties dieną.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top