Pradinis / Kelionės / Padovanokime Lietuvai savo laiką tyrinėdami gražiausias jos vietas

Padovanokime Lietuvai savo laiką tyrinėdami gražiausias jos vietas

Pasaulinė turizmo diena jau čia! Šia proga norime Jus paskatinti įsikūnyti į turisto vaidmenį ir patirti neišdildomų įspūdžių keliaujant. Esame lietuvaičiai, tad kodėl gi iš naujo nepažinus savo krašto ir neaplankius vietų, kuriose širdis pradeda švytėti geltona, žalia ir raudona spalvomis? Juk Lietuva tokia maža ir kartu tokia didi savo gamta, papročiais ir istorija.

Lietuva yra spalvota! Ar kada susimąstėte, kaip atrodo įvairūs šalies kampeliai skirtingais metų laikais? Spalvotas ruduo, baltoji, šerkšnu blizganti žiema, naujai atgyjantis pavasaris, žalioji, saulėta vasara? Nepatikėsite, kokia Lietuva yra graži skirtingais metų laikais. Tokios įvairovės, tokio spalvingumo nerasite daugelyje pasaulio šalių. Galbūt todėl Lietuva yra Europos centras, nes ji trykšta gražia įvairove!

O tam, kad nepristigtumėte idėjų, ką aplankyti, Jums padės Lietuvos šimtmečio proga išleista knyga „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“. Tai puiki pažintinė knyga, kuri atstoja ir kelionių po Lietuvą vadovą. Viskas, ką Jums reikia žinoti apie Lietuvą, jos istoriją ir gražiausias vietas, yra aprašyta šioje knygoje. Galbūt gyvenate netoli Širvintų ir seniai norėjote aplankyti šio krašto apylinkes? Ten galite rasti išskirtinį miesto paplūdimį, Šešuolių I bei Šešuolių II dvaro sodybas, Kernavės archeologinės vietovės muziejų ir Baltąjį kalną, nuo kurio atsiveria kvapą gniaužianti panorama. O gal visada svajojote apeiti visą Klaipėdą pėsčiomis? Pamatyti pilies uostą, aplankyti senąjį Klaipėdos senamiestį ir ypač vaikams įdomų Lietuvos jūrų muziejų-delfinariumą? Nepamirškime ir laikinosios sostinės Kauno žavesio, Laisvės alėjos ir tarpukario architektūros pastatų.

Net 1600 objektų, 700 fotografijų ir 70 maršrutų Jums padės pamatyti tai, ko dar neregėjote. Čiupkite į rankas šią knygą ir pradėkite keliauti – su visa šeima, draugais, dviese ar vieni. Padovanokime Lietuvai savo laiką tyrinėdami gražiausias jos vietas!

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top