Pradinis / KARJERA / Palanga stebins toną sveriančia širdimi iš ledo ir vaistažolių

Palanga stebins toną sveriančia širdimi iš ledo ir vaistažolių

Rugpjūčio 15 d. (šeštadienį) Žolinės proga Palangos poilsiautojus nustebins įspūdingo dydžio širdis iš ledo ir vaistažolių. Šalia jos bus galima pasigrožėti žinomos menininkės ir TV laidų vedėjos Nomedos Marčėnaitės pieštų augalų ekspozicija.

Palangos m. sav. nuotr.

Basanavičiaus gatvėje, greta legendinio tilto stūksanti daugiau nei toną sverianti trijų metrų aukščio skulptūra su viduje užšaldytomis vaistažolėmis primins, kad jėgų širdžiai galima semtis ir iš gamtos.

Pasak Nomedos, lietuviška Žolinės šventė yra puiki proga trumpam stabtelti ir susimąstyti apie tai, kas iš tiesų svarbu. „Žinote, gyvenimas ištirps kaip ledas, svarbu mokėti kasdien juo džiaugtis ir pastebėti grožį smulkmenose. Baltijos jūros skalaujama Lietuva yra išskirtinai žalias kraštas, kuriame gausu sveikatą dovanojančių augalų. Tad atsigręžkime į gamtą ir pasisemkime iš jos jėgų širdžiai, – kviesdama užsukti į Palangą, pažymi garsi menininkė.

Žolinės dieną visi pajūrio gyventojai bei svečiai galės ne tik įsiamžinti šalia įspūdingo dydžio širdies formos ledo skulptūros, pasigrožėti N. Marčėnaitės pieštų lietuviškų augalų kompozicijomis, bet ir sužinoti daugiau apie legendinį vaistažolių trejetą: gudobelę, valerijoną, sukatžolę.

„Paskendę kasdienėje darbų rutinoje dažnai pamirštame, kokia turtinga yra Lietuvos gamta. Širdis iš ledo ir vaistažolių – tai tik simbolinė žinutė, skatinanti prisiminti liaudies išmintį ir rinktis natūralius būdus stiprinti širdį“, – pažymi projekto iniciatoriai.

Įspūdinga Žolinių širdis iš ledo ir Nomedos Marčėnaitės vaistažolių piešiniai Jūratės ir Kastyčio aikštę Palangoje puoš šių metų rugpjūčio 15 d., šeštadienį, nuo 16 val. iki pat vidurnakčio.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top