Pradinis / Sportas / Panevėžyje vyko konkursas „Lietuvos sveikuolis“

Panevėžyje vyko konkursas „Lietuvos sveikuolis“

Praėjusį savaitgalį Panevėžyje vyko jau tradicine fizinio kūno būklės vertinimo švente tapęs LR prezidento taurės finalinis konkursas „Lietuvos sveikuolis-2014“. Panevėžio lengvosios atletikos manieže dalyvavo daugiau nei 400 žmonių, tarp jų – sveikuolių klubų nariai, savivaldybių, sveikatos biurų, sporto klubų atstovai, moksleiviai ir asmenys, siekiantys iškovoti taurę individualioje įskaitoje.

Lietuvos sveikuolių sąjunga nuo 1997 m. rengia LR prezidento taurės konkursą „Lietuvos sveikuolis“. Pagrindinė konkurso „Lietuvos sveikuolis“ idėja – atrasti miestuose ir rajonuose sveikiausius žmones ir pademonstruoti jų fizinio kūno galimybes finaliniame konkurse. Tai renginys, skirtas populiarinti sveikai gyvensenai Lietuvoje. Renginį organizuoti padeda Lietuvos sporto universitetas ir asociacija „Sportas visiems“. Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, konkurse dalyvavo 19 amžiaus grupių.

Taurę šiais metais iškovojo Panevėžio sveikuolių klubas „Atgaiva“, po jų antras pagal rezultatus – kitas sveikos gyvensenos klubas Panevėžio „Rambynas“, po jų rikiavosi Prienų „Versmenė“ ir Birštono „Šilagėlė“.

Seniausiam konkurso dalyviui buvo net 98 metai. Jis jau daugiametis savo amžiaus grupės nugalėtojas. Jauniausiam dalyviui buvo 12 metų.

Lietuvos sveikuolių sąjungos informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rekomenduojami video:

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top