Pradinis / Sportas / Pasaulio čempionas Justinas Kinderis: „Prieš pirmą etapą įtampos visada būna“

Pasaulio čempionas Justinas Kinderis: „Prieš pirmą etapą įtampos visada būna“

Justinas KinderisAkapulko mieste Meksikoje šiandien prasideda Pasaulio taurės I etapo vyrų atrankos varžybos. Tarp dalyvių bus vienas lietuvis – 2013 metų pasaulio čempionas ir reitingo lyderis Justinas Kinderis.

26 metų sportininkas teigia, kad prieš pirmąjį oficialių sezono startą visada truputį jaudinasi. „Prieš pirmąjį pasaulio taurės etapą visada būna daugiau įtampos. Susirenka dauguma geriausių penkiakovininkų, yra savotiška nežinia – neaišku, kas kiek patobulėjo, todėl visiems įdomu įvertinti savo galimybes“, – sakė sportininkas.

Vasario pradžioje J. Kinderis dalyvavo tarptautinėse varžybose Vengrijoje ir užėmė 3 vietą. „Sunku palyginti savo sportinę formą su vasario pradžia. Fizinė forma gal ir geresnė, bet techninės rungtys yra nenuspėjamos, jose sėkmę lemia kiti dalykai. Be to, dažnai būna, kad techninės rungtys nukenčia, kai pagerėja fizinė forma, todėl visada stengiuosi rasti pusiausvyrą“, – teigė pasaulio čempionas.

2013-ųjų rezultatai įpareigoja lietuvį stengtis vėl būti tarp lyderių visose varžybose, tačiau J. Kinderis stengiasi apie tai galvoti kuo mažiau. „Kaip jau minėjau anksčiau, stengiuosi neapsikrauti tikslais. Tai padeda psichologiškai geriau jaustis“, – tvirtino sportininkas.

Vis dėlto J. Kinderis supranta, kad kartelė yra pakelta aukštai ir jis turi demonstruoti atitinkamus rezultatus. Pirmasis sezono tikslas – iškovoti vietą pasaulio taurės varžybų finale, kuris birželio mėnesį vyks JAV.

„Pasaulio taurės etapai yra daugiau pasirengimas Europos ir pasaulio čempionatams. Visų kozirių šiose varžybose nenaudoju, pasilieku rezervų pagrindinėms vasaros varžyboms, – aiškino J. Kinderis. – Į antrąjį pasaulio taurės etapą, kuris vyks Egipte, nevyksiu. Vėliau tikriausiai keliausiu į Kiniją ir, be abejo, Vengriją. Jei pavyktų labai gerai pasirodyti Meksikoje, gal praleisčiau ir etapą Kinijoje, nes per du etapus surinktų taškų užtektų patekti į Pasaulio taurės varžybų finalą.“

Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės federacijos informacija

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top