Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Pašėlęs roko festivalis Lazdijuose

Pašėlęs roko festivalis Lazdijuose

Pirmą kartą Lazdijų istorijoje galingai griaudėjo rokas. Moderniame Lazdijų hipodrome skambėjo pirmasis roko festivalis „Lazdijai 2015“. Trankiam renginiui pradžią davė baikerių klubo „Copper hearth“ pasirodymas. Baikeriai, griausmingai riaumojančiais plieniniais žirgais lazdijiečius kvietė į roko festivalį ir trankiai, susijungę į koloną, į hipodromą atvežė Lazdijų rajono savivaldybės vėliavą.

Lazdijiečių ir miesto svečių kraują iki pat vėlumos kaitino jauna lietuviško roko grupė „Radio masažas“, pašėlusi ir improvizuojanti roko grupė „Keturios plytos iki karuselės“, intriguojanti grupė „Movo“, alternatyvaus bliuzroko kolektyvas „Pertrauka“, vakaro desertas – ekspresyvios folkroko muzikos grupės „Žalvarinis“ pasirodymas.

Festivalio pradžią paskelbęs Lazdijų rajono savivaldybės mero pavaduotojas Gintautas Salatka sveikino susirinkusius į tokį Lazdijų krašte netradicinį renginį ir išdavė, kad tai tik pradžia. „Jei lazdijiečiai parodys, kad roką mėgsta, – šis festivalis taps tradiciniu mūsų krašto renginiu“, – sakė vicemeras G. Salatka.

Kad pirmasis blynas neprisvilo, rodė ir gausus būrys hipodrome susirinkusių roko mėgėjų. Jie čia traukė su draugais ir šeimomis. O ir muzikantai klausytojams atidavė visas jėgas – per energingus pasirodymus trūko gitarų stygos ir liejosi prakaitas.

Festivalį organizavo Salų kaimo bendruomenė.

Lazdijų r. sav. inf.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top