Pradinis / Lietuviai svetur / Lietuvos ambasadorius JAV Ž. Pavilionis Niujorko lietuvius ragino prisidėti prie Lietuvos stiprinimo

Lietuvos ambasadorius JAV Ž. Pavilionis Niujorko lietuvius ragino prisidėti prie Lietuvos stiprinimo

2015 m. liepos 13 d. Lietuvos generaliniame konsulate Niujorke Lietuvos ambasadorius JAV Žygimantas Pavilionis susitiko su Niujorko ir jo apylinkių lietuviais. Sveikindamas gausiai susirinkusius tautiečius, ambasadorius ragino prisidėti prie stiprios Lietuvos kūrimo ir žmonių stiprinimo. „Stiprinkime laisvę, žmogaus orumą, tiek tiesdami ekonominius, tiek kultūrinius tiltus tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Lietuvos“, – sakė jis.

„Lietuvos Vyčių“ Maspeto kuopos vadas Paul Michael Kazas įteikė ambasadoriui „Lietuvos Vyčių“ apdovanojimą ir džiaugėsi stiprėjančiais Lietuvos ir JAV ryšiais. Žygimantui Pavilioniui už jo nenuilstamą veiklą stiprinant Lietuvos ir JAV ryšius dėkojo Niujorko lietuvių bendruomenės pirmininkas Algirdas Grybas, Centrinio Naujojo Džersio apylinkės pirmininkė Rasa Miliūtė, Long Ailando apylinkės pirmininkė Ramutė Žukas, žymus prodiuseris ir filmų kūrėjas Vincas Sruoginis.

Tautiečiai aktyviai bendravo su ambasadoriumi jiems aktualiomis temomis, domėjosi dabartine situacija Rytų Europoje ir Ukrainoje, galimomis investicijomis į Lietuvą, Lietuvos ir JAV ryšiais, kėlė dvigubos pilietybės klausimų.

LR generalinio konsulato Niujorke inf. ir nuotr.

PALIKTI KOMENTARĄ

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Taip pat skaitykite:

Scroll To Top